Business English

Temat przeniesiony do archwium.
Mam pytanko- z jakiej książki najlepiej uczyć się słownictwa w stylu business english? Nie chcę, przynajmniej na razie, podchodzić do BEC, chciałabym tylko podszkolić słownictwo dla własnej statysfakcji:) Z jakich podręczników uczycie się na kursach do BEC?
z góry dziękuję za wszelkie sugestie.
Maleństwo:)
A na jakim jestes poziomie? Moze lepiej byłoby poczytać branżowe gazety, np. Financial Times, the Economist? Książki mają to do siebie, że szybko się dezaktualizują. Czytając gazety nie tylko poznasz slownictwo (w pelnym kontekscie, to nei do przecenienia), ale tez zaczniesz pelniej rozumieć opisywane zjawiska. Wtedy też będziesz lepiej czuła się z uzywaniem business english.
Chyba na dość wysokim poziomie (mam CAE, przygotowuję się do CPE), ale z moim słownictwem jeśli chodzi o dziedzinę ekonomii, prawa czy ogólnie biznesowe sprawy , jest dość hm krucho...
czy gazety o których mówisz można dostać w Polsce?:) Jak często się ukazują i w jakiej mniej więcej są cenie? przejadę się dzisiaj do miasta i poszukam w sklepie z prasą m.in zagraniczną, może coś wpadnie w oko:)