książka Business Vocabulary in use. polecacie?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Zamierzam kupić sobie książkę Business Vocabulary in use, advanced, Bill Mascull, second edition. Czy ktoś poleca, co o niej sądzicie? I czy osoba, która zdawała maturę rozszerzoną tak w miarę jest sobie w stanie poradzić i ją przerobić, czy za ciężka? Ewentualnie co innego polecacie do domowego, indywidualnego użytku, aby liznąć takiego biznesowego języka i żeby coś robić :)
najlepiej sobie kupić tą intermediate i advanced. Na allegro sprzedają b tanio, bo nie mają I-szej str (okładki).
Tą drugą część widziałam za 65 złotych, dlatego zastanawiam się, czy dam radę to przerobić i czy nie szkoda pieniędzy i nie wziąć czegoś łatwiejszego mimo wszystko. Intermediate nie widziałam w księgarni, przejrzałam prawie wszystko i to zwróciło moją uwagę. Uważasz, że najpierw sprowadzić tą pierwszą i zacząć od niej?
Osobiście uważam, że jak najbardziej powinnaś zacząć od intermediate. Trzeba poznac najpierw specjalistcyzne słownictwo zeby przejść do advanced. Fajna jest też pozycja "Grammar for Business" .
przerobiłam tę książkę, o której mówisz - advanced - moim zdaniem nie jest za trudna, tam nie ma żadnych ciężkich struktur, tylko słownictwo, troche pracy ze słownikiem i osoba na poziomie matury da radę.
Polecam również 'Words at work" Davida Hornera - moim zdaniem lepsza niż vocabulary in use. w 'Vocabulary' jest slownictwo tylko w cwiczeniach, natomiast u Hornera masz tez listeningi, false friends, slowotwórstwo, wskazowki jak przyswajac slownictwo, cwiczenia na wymowę
Dziękuję za pomoc. Idę jeszcze raz i zapytam o tę ostatnia pozycje również. Aniu, a w jakiej cenie jest ta książka Hornera? Właśnie nie wiem od której zacząć, tę advanced przeglądałam no i widzę, że kosztuje to sporo pracy, ale o to mi chodzi :). Zapytam też o intermediate, może będzie łatwiej przyswajalna :)
sam horner kosztuje ok 63 zł ale do tego sa dwie płytki za 66 zł, czyli razem ok 130zł. Mozna zamiast plytek kupic kasete, ona kosztuje 33zł
Temat przeniesiony do archwium.