Dobra szkoła w Krakowie do nauki Business English

Temat przeniesiony do archwium.
Szukam szkoły angielskiego w Krakowie, oferującej dobry poziom kursów Business English, równiez przygotowujących do zdania LCCI lub BEC, możecie coś polecić?
Hej, w odpowiedzi na Twoje pytanie, myślę że dobrym rozwiązaniem jest lucan. Organizują kursy Business English w Krakowie, właśnie trwają zapisy na termin sierpniowy. Jak potrzebujesz więcej informacji, prześlę Ci na maila.
Możesz też sprawdzić ofertę Axon. Ostatnio dużo się mówi o tej szkole w kontekście innowacyjnej książki i niebanalnych metoda nauczania. W każdym razie zawsze warto sprawdzić a nuż dobrze trafisz . Kursów tego typu w Krakowie jest całe mnóstwo ale niekoniecznie wszystkie one są dobre
Też słyszałem o axonie. Były to pozytywne opinie. Nie warto iść do jakiejś mniej znanej szkoły, a później żałować. To się po prostu nie opłaca. Zwłaszcza jeśli myślisz o jakimś certyfikacie. Powodzenia i trafnego wyboru.
Nie znam AXON,ale z tego co ja się orientowałem, to do |BEC'a przygotowuje w Krakowie tylko ILT. Inter Lang & Text na rogu Michałowskiego i Karmelickiej. Ja zdawałem Highera, ale jest też niższy poziom Vantage. Ja jestem bardzo zadowolony z kursu, ale uprzedzam, ze trzeba się naprawde dużo uczyć, bo poziom jest b. wysoki, a mam za sobą już CAE.
z tego co ostatnio się orientowałem, axon oferuje kursy business language - a pełna lista certyfikatów znajduję się na ich stronie... Jest tego tyle że ciężko by wszystko wymienić.. Lepiej po prostu sprawdzić na stronce ;]
No właśnie sprawdzałem ich stronę, ale nie podają żadnych konkretnych informacji do jakiego egzaminu biznesowego przygotowują. Ogólnie biznesowe kursy oferują wszystkie szkoły, więc to żadna nowość, że 'ktoś coś ma'. Ale zauważyłem też ogólne poruszenie na tym portalu 'zachwalające' axon i zastanawiam się, czy to nie jest zwykły zabieg promocyjny szkoły...
mam podobne pytanie, ale dotyczące wrocławia: czy znajdęt am jakąś kompetentną i niedrogą szkołę biznesowego języka? szukałem w internecie ale każda pisze, że jest najlepsza...
edytowany przez misza-kus: 28 lut 2011
chcialam sie zapytac cos wiecej o kursy w ILT, a moze ktos uczyl sie w British Council ?
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Praca za granicą