Jak wam poszedl LCCI 3 ?

Temat przeniesiony do archwium.
Ja dzis mialam LCCI 3. Ledwo wyrobilam sie z czasem. A na ustnym mialam temat o Inflacji. A jak wam poszlo?
hej, a w jakim celu zdawałeś ten egz?
gdzieś tego wymagali, czy dla siebie?
też go zdawałam, ale jak komuś o tym mówię, to nikt o takim nie słyszał
hej, a jak dałaś radę na ustnym? ja zdaję dopiero 13czerwca, ale najbardziej przeraża mnie,że dostanę coś w stylu tej Twojej inflacji :(
to, że nikt o nim nie słyszał to zaleta. bo co to za atrakcja mieć coś co mają wszyscy. nawet pracodawca będzie patrzył inaczej.
ja zdaję LCCI3 27-28 stycznia 2005, dla siebie, dla udokumentowania swoich umiejętności, dla sprawdzenia ile potrafię.
O kurcze! A mi powiedzieli, ze nastepna sesja jest dopiero w marcu :( a szkoda, bo w styczniu mama koncowy egzamin z anglika na studiach i bardziej pasowaloby mi zdawanie LCCI 3 wlasnie w styczniu.
A co do pytania "Po co mi to". W tym roku konczy mi sie angielski na uczelni, mam zamiar podszkolic niemiecki i zaczac nauke innego jezyka. Wiec warto by bylo udokumentowac swoja wiedze zanim wszystko zapomne :) A co do tematu o inflacji...powiedzmy ze jakos sobie poradzilam bo studiuje ekonomie, ale dla kogos kto nie ma z ekonomia zbyt wiele wspolnego polecam ksiazke English for Business IanMcKenzie. Tam sa cwiczenia na takie zagadnienia z rachunkowosci, chociaz moze ta pozycja bardziej bedzie przydatna dla poziomu 4, gdyz zagadnienia te sa opisanr bardzo szcczegolowo. Wiec moze po prostu przejzyjcie sobie jakas ksiazke do makroekonomii. Poza tym, na ustnym sa pytania pomocnicze...z tym ze bez ogolnego pojecia o zjawisku i jego wplyw na sytuacje ekonomiczna kraju, to mozna nie dac sobie rady.
Pozdrawiam!
bo sesja jest w czerwcu. ten egzam (27-28.01.2005) był "na zamówienie". jakoś to się fachowo nazywa, ale nie mam teraz głowy żeby sobie przypomnieć...
temat inflacji chyba nieśmiertelny. u nas tez był. na szczęście mnie ominął szerokim łukiem ;)
ciekawa jestem ile się czeka na wyniki...
Mam wielką prośbę, czy ktoś z was ma jakieś materiały do egzaminu LCCI 3 lub czy wiecie gdzie można jakieś przykłady znaleźć? Może ktoś z was zdał już ten egzamin i podzieliłby się doświadczeniami? Byłbym bardzo wdzięczny, mój mail: [email] lub [email]
http://www.lccieb-polska.pl/

tam można kupić materiały przygotowujące
To akurat wiem:) tylko że ceny nie "przyciągają". Nie mażadnych ciekawych stron internetowych, na których byłyby jakieśprzykłady? A może ty mi podasz tematy jakieś? Zdawałaś ustny?
tak, zdawałam ustny. trafiłam na "working conditions". pytano o to co bierze się pod uwagę przy wyborze pracy, przy zmianie pracy, co myślisz o tele-working, czy ważny jest dla ciebie czas pracy, miejsce pracy (inne miasto, kraj). bardzo przyjemny temat
poza tym w tej sesji była nieśmiertelna inflacja, quality of goods (jakie produkty mają zawyżoną cenę w stosunku do jakości, wybrać jakąś grupę produktów i porównac ich jakość), working skills (jakie powinno się mieć kwalifikacje i umoejętności do wykonywania zawodu wybranego przez ciebie, jakie do innych, też całkiem przyjemny temat). były jeszcze dwa, ale w tej chwili ich nie pamiętam.
Tiaa...to jednak byly normalne tematy. Ze tez musialam trafic na taki typowo finansowy :( Co za pech :( Na tamte mozna bylo nawijac a nawijac :(
fakt, można było nawijać. nie wiadomo kiedy czas minął. bardzo przyjemny był ustny...
Omi cos mi sie wydaje ze zdawales/as tego LCCI na kulu w stalowce hihihihi, pozdrawiam - buziaki
hihihi świat jest mały :) trafione w dziesiątkę
może wiesz, kiedy będą wyniki? :D
pozdrawiam ciepło, kimkolwiek jesteś :)
M. (zalogowana omcia)
Swiat jest maly, tym bardziej stalowka...wyniki beda ale pewnie jeszcze dluuuugo na nie poczekamy :((( Chyba teraz kazdemu zmywa to sen z powiek :) Pozdrwiam... i czekam tak jak Ty :))
wyniki dla stalowki juz doszly co centrum :)
ja też czekalem na egzaminy LCCI. ale było warto, bo już 2 tygodnie po otrzymaniu certyfiaktu dostałem fajną pracę. na pracodawcy zrobił on ogromne wrażenie.
zdałam zdałam zdałam :D
a Ty?
Ja też zdałam LCCI 3, ale na Pass :( Chodzilam na kurs LCCI 2 i lektorka powiedziala, ze jest to samo na ustnym na 2 i na 3. A bynajmniej o inflacji nie mowila, ze bedzie, tylko o jakis bzdetach takich jak brands itp. :( Takze jestem wsciekla :(
Becia, nie ważne na ile % zdane, sama najlepiej wiesz na ile umiesz, ważne że zdane, że jest papier :) GRATULUJE
Dzieki magma! Mam jednak znaczny niedosyt, zwlaszcza jesli rzeczywiscie ludziom zdajacym po raz pierwszy daja Pass po to, aby na nich zarobic by jeszcze raz zdawali. Nie wiem czy tak nie zrobie, bo chcialam uczyc w jakiejs szkole angielskiego, a z oceną Pass to mnie chyba wysmieją :( Nie wiem jak na to reaguja proacodawcy i czy w ogole ocena gra dla nich jakakolwiek role. Masz racje, sama wiem co umiem, i wg mnie nie powinnam dostac Pass, ale Pass with Credit (bo na distinction raczej nie zasluzylam, bo na kursie nikt nie powiedzial mi, ze jednym z tematow na ustnym moze byc inflacja :(, ale mimo to dosc duzo na ten temat zdolalam i tak powiedziec). Pozdrawiam Cie, jeszcze raz dzieki i rowniez gratulacje!!!
próbny napisałam na 93%. jak na certyfikacie będzie tylko Pass to też mi będzie przykro. ale wiem, że umiem i nie będę im płacić drugi raz tylko z powodu oceny.

nie daj się naciągnąć. przecież umiesz angielski i to jest najważniejsze. nie wierzę, żeby pracodawcy zwracali uwagę na jaką ocenę jest zaliczony egzam, szczególnie że niektórzy nie będą sobie umieli przetłumaczyć certyfikatu ;) uszy do góry. nie daj się zwariować.
LCCI jest uznawany na całym świecie wię napewno nie zdawałaś go na darmo! a pozatym im wiecej msz papirków tym lepiej dl ciebie.
Zdawałam i bez kursów przygotowawczych.To jest łatwizna.Tematów u mnie było w sumie 6 czy 5
Inflacja
reklama
praca
i juz nawet nie pamietam co jeszcze...
zdałam bez problemu jest luz nic trudnego http://www.usingenglish.com/handouts/
wejdz tutaj a napewno cos znajdziesz.
Powodzenia
Witam!

Macie może opracowane tematy do egzaminu ustnego LCCI 3? Jeśli tak, byłam wdzięczna za przesłanie w formie elektronicznej.
Moj adres: [email]


W zamian mogę przesłać jakieś testy z FCE, CAE.


Będę ogromnie wdzięczna, LCCI 3 zdaję już za 2 tyg.


Pozdrawiam,


Katarzyna
Hej ma ktoś może opracowane materiały do ustnego LCCI, bo za dwa tygodnie mam egzamin a jestem jeszcze w lesie. Byłabym wdzięczna za przesłanie na [email]

Z góry wielkie dzięki
zapominiałam dodać że do LCCI poziom 2
Hejka, chciałam od pażdziernika zapisać się na kurs przygotowawczy do LCCI3, czy ktoś z Rzeszowa może polecić mi szkołę, która jest warta uczęszczania do niej? Jest tu duży wybór ok 26 szkół, ale z pewnością łatwo trafić na takich lektorów, którzy nawet nie wiedzą, że poziom 2 i 3 różnią się od siebie, pozdrawiam wszystkich :)
heyjka swietnie przygotowuja do examów w Wyzszej Szkole Zarządzania - The Polish Open University. Materialy w cenie kursu + mase handoutów małe grupy bywa ze na zajeciach sa 3 osoby :) rnPozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa