Listening wer. \"C\"

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 67
W part2:
local manufacturer
public places
3700
sun
sand (chociaz wiekszosc trierdzi ze water powinno byc, a ja z water na sand w ostatniej chwili zmienilam!!!!Wsciekla jestem!!!!!!!!!)
pocket
automatic

Part 3 :
challenging
comprehensuve
vibration
expressions
demanding
finger
distraction

Part 4 byla koszmarem, pamietam ze babka w chyba 4 fragmencie byla l.... down, i byla 2nd raz w firmie. Ogolem jak czytalam Wasze odpowiedzi z 4 to w duzej mierze sie pokrywaly wiec jestem dobrej mysli

Mykam juz stad bo na 15:30 mam dzis jeszcze speaking. Horror jakis!!!!
Jezu cos czuje ze glupote napisalam....w tym gdzie mialo byc 3 700 napisalam 5 700...:( wiedzialam ze to za duzo ale bylam pewna ze mowili five thousand...
goods transport dalam BY SYSTEM OF ROADS, description of soil :SHALLOW, w part 2 maker of SCIENTIFIC INSTRUMENTS - jak moze byc local manufacturer skoro zdanie zaczynalo sie od \'a maker of\'...\'a maker of local manufacturer\"brzmi troche dziwnie...- jestem pewna na 100% ze ma byc scientific instruments..w part 4 1. reliable, 2. inconsiderate , 3....nie pamietam strzelam, 4 to samo, pamietam jeszcze ze ta babka byla w firmie 2 razy i byla let down, i w tym co tlumaczyl napisalam ze byl administratorem( niech ktos napisze jaka miala tu byc odpowiedz bo nikt tego nie wie ze znajomych) i ze czul ze jest unapperciated...
Part4: jesli chodzi o tego administratora to tez tak napisalam, ale nie wiem na 100% czy to taka miala byc odpowiedz. Mimo wyszystko jednak wydaje mi sie ze to jest poprawnie :))
A to z local manuf. to bylo jedyne co uslyszalam za 1st razem i z tego wszystkiego pozniej juz olalam ta odpowiedz i nie wsluchhalam sie za dobrze. Teraz zaluje. Ale fajnie ze komus poszlo dobrze :D
A jak napisalas w pozostalych pytaniach part 4? np. w 1 ten koles byl reliable a pozniej w drugim inconsiderate? albo ta babka co mowila cos o jakims Timie...pozniej jakis ktos ktory mowil cos o studentach...co tam dalas?
moje [gg] , ;)
moje [gg] , ;)
Przynaje, ze wcale nie byl latwy ten listening. No i mialam troche kiepska miejscowke bo tuz obok glosnika ale stal do mnie bokiem.
Jesli chodzi o ostatnia czesc to teraz juz rozumiem dlaczego pisaliscie, ze to masakra ;)
Niektore diaglogi byly tak niewyrazne, ze trudno mi zgadnac o co chodzilo. W pierwszym strzelilam, ze gosc byl Reliable i jego kolega byl unsymphatic czy jakos take, ale strzelalam wiec prosze sie nie sugerowac.
Drugie z pracownikami uznalam, ze gosc musi poradzic sobie ze swoimi pracownikami czyli C oraz, ze kobieta stara sie wyjasnic problem czyli A.
Trzecie rowniez strzelalam troche, problem insignificant a postepowanie apropriate czyli B.
Z kobieta to chyba wszyscy zrozumieli.
Piatek czy ten gosc byl adminstratorem czy caretaker\'em? Ja wybralam chyba w koncu caretaker i ze byl unapriciated czyli b.
Prosze sie jednak nie sugerowac tymi odpowiedziami do czwartej czesci.

Czy kukurydza ma liczbe mnoga?

Zosia.
Słuchajcie, sprawdzałam na 10 stronę to soil bo u mnie większość miała DRY
i:
shallow ma kontocje z wodą przeciwienstwo do DEEP
a soil może być za Longmanem:
dry,fertile,foreign,good,heavy,light,loose,moist,native,poor,rich,sandy,thin
Jestem w kropce :))))
a jeśli chodzi o Part IV to miałam:
kobitka była 2nd time & let down
administrator & unappreciate
w pierwszym flexible & nie pamiętam
do with his own staff & clarify problem
ziomy nie pokazujcie ze macie odpowiedzi do tych zestawow i nie afiszujcie sie z nimi - troche cold blood
przekazujcie tylko info znajomym i zuafanym zeby nam nie kazali repeat
a juz jest calkiem dobrze
ZDAMY
Chcialam tylko dodac, ze kukurydza jest niepoliczalna wiec Ci co napisali corns and beams w Part I zaliczyli wpadke.

Zosia_
Co do tego soil to tez nei jestem pewna, napisalam SHALLOW bo ktos tam wyraznie powiedzial SHALLOW EARTH, natomiast bylo cos z dry ale to chyba chodzilo o klimat czy tam cos, czy ktos uslyszal tam ze chodzilo o DRY soil? z tego co napisalas wynika ze jednak mialo byc dry :(
hmm jesli soil = earth a ta babka w listeningu powiedziala SHALLOW EARTH to moze to jednak dorba odpowiedz
Klaqier, ja nie mam gg;))) A tak poważnie, to miałam dziś listening i jest ok, mimo, że padam ze zmęczenia po sesji (która się ,by the way, jeszcze nie skończyła) i nie za bardzo jarzę... Ja to umiem, ale można powiedzieć, że warunki zewnętrzne mam teraz niesprzyjające :(
Dorzucę swoją cegiełkę nt. mojego testu w odpowiednim temacie (ja miałam A, ale to i tak jest pomieszane).
no to ładnie kolejne 2 odpowiedzi ta z soil i cornS mi wylatują :((((( niedobrze, b.niedobrze
Ja wyraźnie słyszałam shallow earth jednym ciągiem, a earth może być też w sensie gleba, chyba, że to była jakaś wielka podpucha, ale nie sądzę... Przecież w tej części raczej nie ma podpuch, albo bardzo niewielkie... ale kto tam wie...
Za to dobiła mnie Zosia tym, że corn jest niepoliczalne, choć ja jeszcze chętnie sprawdziłabym w słowniku advanced, może się jakoś da utworzyć;) Przecież teraz to tak wiele zmian porobili w tej liczbie mnogiej, że... Ale chyba nie ma co się łudzić. Chociaz przyznam szczerze, że 2 razy wsłuchiwałam się w to słowo w poszukiwaniu s na końcu no i stwierdziłam, że jest - pewnie dałam się złapać...
w google jest SHALLOW SOIL jest nawet definicja wiec powinno byc oki
dlaczego wiec bylo wyraznie slychac to sssssssssssssssssss buuuuuuuuuuuuuuuuuuu
http://www.ldd.go.th/EFiles_project/ld-technique/Technique/k15.htm
pocieszenie dla kornsów i binsów wpiszcie to w google znajduje stronki i to nie malo wiec jednak.........oki?
These include the ancient corns and beans still grown by Native Americans. Communities like the Amish and Hutterites have also contributed to the mix.
http://popularmechanics.com/home_improvement/gardening/1998/7/heirloom_plants/

glowy do gory
mozna nawet zobacyc zdjątka. Co wy na to?
BRICKS AND STONES czy tak tez bedzie bobrze ? :-((( niech mi ktos powie.plissssssssssss
hej ja dzis pisalam listening w Wwie 6.06 i przed egzaminem przejzalam sobie wasze wypowiedzi na temat testu C i co?siadam i widzie ze bede pisac test C!!!hurra pomyslam ze jestem juz w domu.super chce jeszcze podziekowac tym ktorzy zamiescili odp bo bardzo bardzo mi pomogly. ALL OF YOU MY DEEPLY ACKNOWLEDGMENTS!
ja też wpisywałam corns w wyszuk. i wyrzucało . Poza tym było sssss na końcu !!!!
jak napisałaś beams to na pewno zaliczyłaś wpadkę a corns spokojnie funkcjonuje i to właśnie w znaczeniu jakim był w tekście
To OK mam corns and beans :))))
mialo byc beans, to akurat literowka. Ja pozostaje przy pojedynczej kukurydzy. Zreszta pewnie dowiemy sie jak to uznawali za pare dobrych miesiecy jesli kiedys opublikuja te teksty.
Nie ma co roztrzasac. Corn - mnie zaintrygowalo bo akurat czytalam ksiazke, w ktorej \"corn\" bylo slowem kluczowym i bylo pojedynczo. Poza tym corns moze byc uzywane w znaczeniu zboza i pewnie o to znaczeniu tu akurat chodzilo : zboza i ziarna?

Zosia
nie przesadzacie czasami??? corn corns shallow dry czy arid... whatever fuckever? just take it easy! :]
Ja tam sie nie stresuje, dociekalam z czystej ciekawosci i na przyszlosc zeby wiedziec.

Zosia_
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 67

 »

FCE - sesja letnia 2004