Listening wer. \"C\"

Temat przeniesiony do archwium.
61-67 z 67
| następna
Ja mialam \"A\" ale to byla jakas zmiksowana wersja z C chyba, dlatego, ze mialam najpierw o wykopaliskach - FOUR CORNER (napisalam na koncu BY A SYSTEM OF ROADS). Mialam rowniez o Green Partnership opisanym wczesniej i w tych odpowiedziach, ktore widzialam brakowalo mi tego, ze na sadzenie drzew trzeba bylo zabrac SPADE. Trzecie bylo o chlopaku ktory projektowal plyty CD i w pewnym miejscu wahalam sie nad odpowiedzia UNREALISTIC i UNWELCOME (ing?) (to bylo tam, gdzie chlopak mial sie zgodzic z redaktorka odnosnie swoich prac). I czwarta czyli kosmos, wiedzialam tylko na 100% ze ostatnia (chyba) to byla wlascicielka hotelu i chciala, zeby w nim wydawac wiecej pieniedzy. Zycze powodzenia i przechodze na speaking.
ja dałam shallow
Czy nikt nie uważa, że w trzeciej części, przyjacielowi najbardziej podobały się \"costumes\" a nie \"wonderful expressions\'?
babka powiedziala tak: well, i have a friend, Robin(...) and he scribbled \'wonderful expressions\' ...cos takiego w kazdymr azie o kostiumach mowila wczesniej natomiast tu chodzilo o expressions
mialam wczoraj listening ogolnie wsio sie zgadza
part1 tools
rainfall pattern: irregular
description of soil: shallow itd jak bylo to opisane
part 2 maker of scientific instruments
i dalej tak jak ma Klaqier
part3 to ta o kobiecie co to org. koncerty dla deaf people- wszystko tak jak opisano z tym ze napisalam vibration ( nie vibrations)
Part 4
speaker 1
punctual
inconsiderate
speaker2
hire more staff
clarify the problem
speaker3
insignificant problem
-rozwiazac go trzeba taj jak zwykle( nie pamietam frazy)
speaker4
second time in company
let down
speaker5
administrator
unhelpful
Powodzenia
Hej wszystkim
Jesteście cudowni!
Dzięki wam mój egzamin wypadł bezstresowo
Miałem w Gliwicach 20.06 17.00
Jeśli chodzi o part IV to myśle że kolega ma racje moim zdaniem miało być :
-do with his own staff & clarify problem
Co zaś się tyczy innych wątpliwych kwesti to ja miałem:
-corn&beans
-vibration (bez \"s\")
Klaqier i reszta teamu
Jesteście wielcy a ja waszym dłużnikiem
Dajcie znać jak będziecie zdawać CPE;)))
Temat przeniesiony do archwium.
61-67 z 67
| następna

 »

FCE - sesja letnia 2004