Odwołania od wyników egzaminu?!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Ludzie, czy znacie kogoś kto się odwołał od wyników egzaminu?Bo ja niestety nie zdałam i nie mogę w to uwierzyć!!!!!!!!!Czy odwołanie się daje jakiś sens?Błagam was o pomoc!!!
daj se siana
ale ty stupid jestes bez kitu
nie zdalas i koniec
moze mam ogłosic zaloe narodowa
TRZA sie uczyc
olej tych dupków ktorzy dolaczaja komentarze zupelnie niezwiazane z tematem... zycze powodzenia w szukaniu sposobu odwolania sie, jesli czegos sie dowiesz daj znac - ja niestety nie wiem nic na ten temat a tez jestem zainteresowany... jedyne co wiem to to, ze nawet wglad w egzamin jest bardzo utrudniony, a co dopiero prosba o powtorne rozpatrzenie
z tego co wiem to napewno mozna sie odwolac. nie ma sie co prawda wgladu w swoj egzamin, ale praca zostajepowtornie sprawdzona, w wyniku czego ocena moze zostac podwyzszona lub obnizona. natomiast jest chyba jedno ale, to kosztuje. zycze powodzenia, ja na szczescie zdalam :)
kosztuje? ile...
moj kolega skladal odwolanie 2 lata temu i placil chyba 100 czy 150 zl, nie wiem jak jest teraz. najlepiej zadzwonic do centrum egzaminacyjnego lub wejscn a strone www.britishcouncil.org/poland i tam jest forum gdzie fachowych odpowiedzi co i jak udziela pan moderator
Jest tak:
opcja 1 - odwołujesz sie za free - ponownie licza punkty (nie sprawdzają jeszcze raz pracy!, tylko raz jeszcze dodaja punkty za poszczególne części)

opcja 2 - płatna prawie 5 stów - jeszcze raz sprawdzają pracę

obie opcje cechuje jedna podejrzana sprawa - nie zobaczysz swojej pracy na oczy. Mówiąc wprost, nie zdałaś bo pewnie nie chodziłaś do \'uznanej\' szkoły. Wiem co mówię, bo w zeszłym roku nie zdałem, a w tym chodziłem do BC i rezultat jest pozytywny. Żeby było śmieszniej, moja kumpela która właśnie po 6 latach pracy w Anglii w banku nie zdała...
ja nie zdalam CPE i jak zobaczylam wyniki, wygladaly jak nie moje. chodzilam na kurs do BR przez 3 semestry i mock exams poszyly mi najlepiej w grupie, wiec mam duze powody do watpliwosci. istnieje forma odwolania gratis, idziesz do BR, wypełniasz druczek i sprawdzaja, a w zasadzie licza punkty jeszcze raz - to de facto nic nie daje, zwlaszcza jesli masz watpilowosci co do writing i speaking. za 420 PLN moga sprawdzic jeszcze raz, ale to bez sensu, bo tyle prawie kosztuje egzamin, wiec trzeba zdawac jeszcze raz, ale mam wrazenie, ze to loteria. slyszalam, ze jak pokreslisz writing, to tego nie czytaja - to wiele by tlumaczylo...
i jaki byl efekt tego odwolania?
BANIALUKI

Ja chodziłem do wiejskiej szkolki i zdalem za 1razem,wiec te opowieści o szkolach to nieprawda
Bzdury gadasz z tymi szkołami. Jak by tak było jak piszesz to zdawalność egzaminów byłaby na poziomie 1-2 %, bo sądzę że taki procent wszystkich zdających stanowią uczniowie BC. Zastanów się wpierw zanim coś napiszesz. Pozdrawiam.
wystarczy, że zaznaczyłaś nie tą wersję testu, lub pominęłaś w answer sheet jedną linijke, przec co odpowiedzi przesunęły ci sie o jeden rządek i cały egzamin spalony.
ja nie chodziłam do żadnej szkoły na żaden kurs przed tym egzaminem, angielskiego nie uczę się już od 2 lat (sama uczę dzieciaki) i jakoś zdałam
pisząc - \'uznana\' szkoła miałem na myśli wiele szkół, nie tylko BC. Trzeba umieć czytać, a egzamin jest lipny, pisze się go ołówkiem i NIGDY nie mozna zobaczyć sprawdzonej pracy, co oznacza, ze intencje nie są czyste.
i jeszcze jedno - ta kumpela która nie zdała miała przy wynikach z writing\'u - z, czyli, że jej NIE BYŁO??!! I nic się nie da zrobic, i Warszawa i Katowice odmawiają wszelkiej współpracy. I co powiesz teraz mądralo?
Jestem żywym przykładem że można zdać ucząc się samemu, poza szkołą, robiąc ćwiczonka, słuchając BBC i chodząc na konwersacje do nativa. A o tym że się pisze ołówkiem i nie można później prawdzić swojej pracy to wiesz o tym przecież przed egzaminem (jeżeli wcześniej zadało sobie trud poczytania coś o tym egzaminie). W momencie wpłaty godzisz się na WSZYSTKIE warunki jakie dyktuje Cambridge, czy Ci sie to podoba czy nie. A to że niektóre z nich są głupie i dziwne -- to tu się zgadzamy
Jak lokalne BC odmawiają współpracy to niech interweniuje w centrali, tzn. w Cambridge. W końcu to tam idą wszystkie prace.

Pozdrawiam
Ja też zdałam i wątpie w jakiekolwiek spiski! Writing pokresliłam, bo na początku coś mi się pomyliło i mimo to poszedł mi b. dobrze. Czasem najłatwiej zwałić winnę na innych...
Kiedyś próbowałam, ale - nic nie wskórasz, niestety.
Temat przeniesiony do archwium.