Wyniki

Temat przeniesiony do archwium.
271-290 z 290
| następna
Poszedlem do IH i sie upewnilem co do mojego wyniku, wracam a tu juz lato:P to po co ja tam szedlem:) Ale i tak swietnie... zdalem:)
No nareszcie zmienili na "Lato 2006", ale to i tak już nie ma dla mnie znaczenia bo dostałem list :P Zgodnie z wynikiem na stronie BC - mam B :) No to świętujemy :D
zdalam!!!!!!!
ja też!!!!!!!!!!!!!!!!!!
i ja tez;))))))))
Potwierdzam, wlasnie otrzymalem Statement of Results mojego CAE na papierze, zgadza sie z wynikiem na stronie. Mam C, ale widzialem sporo poległych osób jak wybierałem swój świstek z wynikiem z całej sterty.. Wiec sie ciesze, ze PASS:)

http://www.britishcouncil.home.pl/exrs/kryterium.php
Czy juz wpisano wszystkie wyniki z Wwy? Bo gdy wpisuje moj numer,to wyskakuje "Wpisany numer nie istnieje w bazie kandydatów". Zaczyna sie na 11..,ktos moze ma podobny i moze sprawdzic?
ZDAŁEM :D wynik dostałem rano pocztą, ale były emocje jak otwierąłem kopertę ;) Pkazało się że wszystko zupełnie inaczej mi poszło, niż myślałem :P Gratuluję wszystkim, którzy też mają PASS :)
Witam wszystkich:) Serdecznie gratuluję wszystkim którzy zdali (mi też się udało- mam B!!!). A sprawdzając swoje wyniki pomyliłam się i za pierwszym razem wpisałam inny numer i ukazał mi się wynik Z. Spotkał się już ktoś z tym?? :)
weszlam, sprawdzialm i ZDALAM!!! na B;)jestem bardzo happy!!!tyle dni nerwówki która wszyscy tutaj tworzylismy ;P i nareszcie!Gratuluje wszystkim i zaczynam swietowac;D
Udalo sie B - czulem, ze zdam ale nie wiedzialem jak dobrze mi poszlo...gratuluje wszystkim, ktorzy zdali!!
ja też zdałam:))))))
Hehe...Udało sie- ZDAŁAM :D To prawdziwy C-UD ;)
Wszystkim ,którzy zdali serdecznie gratuluję.
hej, bardzo jestem ciekawa jakie dostaliście w liście komentarze do poszczególnych części egzaminu, w sensie exceptional, good, etc. :) Orientuje się ktoś może jaka była zdawalność egzaminu w Szczecinie? Pozdrawiam
Dupa.
tak :) udalo sie, teraz dopiero, znajac juz wynik szkoda mi ze nie B :P z moim szczesciem pewnie mi zabraklo 5% :P nieszczesliwych pozdrawiam szczegolnie serdecznie
no i thezero tez zdal - na B :)
A ja zdawałam w Wawie i mojego wyniku jeszcze nie ma:((((
Haha no ja tez zdałem na B. Dzięki za wcześniejsze pomoce naukowe.
Dzięki za współczucie "Zadowolony", przeżywam dotkliwie tę porażkę ... bo gdyby chociaż D, ale E! Katastrofa ... zazdroszczę Wam jak cholera ... ale i GRATULUJĘ!!! :)
Temat przeniesiony do archwium.
271-290 z 290
| następna

« 

Zagranica

 »

Praca za granicą