Korepetytor poszukiwany

Temat przeniesiony do archwium.
Witam serdecznie,

Zamierzam się wziąźć poważnie za angielski, bo całe życie się uczę ale nie wiele umiem. Z związku z tym mam pytanie, czy możecie polecić dobrego nauczyciela z Wrocławia?? Nigdy nie uczyłem się na lekcjach indywidualnych. Co wogóle myślicie o tej formie nauki??

Best regards,
Jakub
Moze wlasnie dlatego, ze nigdy nie uczyles sie indywidualnie, to tak malo umiesz. Czesto jst tak, ze chodzac na kursy oszukujemy samych siebie. Myslimy, ze skoro chodzimy i placimy duza kase, to sie uczymy. A to nie zawsze wystarcza. wazne, zebys znalazl naprawde dobrego korepetytora. takiego, ktory nie bedzie z Toba robil cwiczen jak leci, ale zwroci uwage na rozwijanie wszystkich umiejetnosci jezykowych oraz na powtarzanie materialu. No i Ty tez musisz kontrolowac przebieg lekcji. Pamietaj, ze aby sie nauczyc, to trzeba material powtarzac. Wracaj do przerobionych tekstow, aby utrwalac slownictwo itp.
Uważam korepetycje za doskonały wybór pod warunkiem, że trafisz na dobrego nauczyciela. Poszukaj na stronie www.e-korepetycje.net Spytaj m.in. o doświadczenie i papiery.
jestem z wroclawia, mozemy sie spotkac prubnie (za darmo) i zobaczysz czy pasuje ci moja forma korepetycji.

Mam na imie Sylwia; wyjechalam z rodzicami do Australii jako dziecko i zylam tam prawie 20 lat. Obecnie wrocilam na stale do kraju i zajmuje sie tlumaczeniem, konwersacjami i korepetycja we wroclawiu.

pozdrawiam

Sylwia
517 123 577
Obecnie chodze na kurs na poziomie lower intermediate. Wykładowcy są super, native speaker z Kanady.Tak naprawdę, to czego potrzebuje to tylko konwersacje. Chciałbym osiągnąć poziom komunikatywny angielskiego, gdyż niewykluczone, że w przyszłym roku wyjade do Angli.
Pozdrawiam i proszę napisz czy podjęła bys sie w/w zadania.
Jakub

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie