dodatek do listening wersjaB

Temat przeniesiony do archwium.
wiec jeśli chodzi o cześć pierwsza to nic wiecej poza tynm juz tu umieszczonym nie pamietam,ale wiem ze w czesci B było jescze: the USA, ties, dance floor albo dance floors, coś z table jeszcze tam było i z tym ze kiedyś te radia były dołaczane do reklam as a gift....w czesci tzreciej, tak jak juz kolezanka tu napisa wypowiadała sie pisarka...pytania dotyczyły: jak się czuła jak miała dziewietnascie lat i z Afryki przeprowadziłą sie do Wilekiej Brytanii, było pytanie o to jakie konsekwencjie miała jej operacja kolana.....co jaa skłoniło do rozpoczecia pisania jakiś walking books, było jak zaczeła sie jej znajomośc z jakims tak autorem ksiażek. pisze takie pierdoły, żebyście mieli jakieś pojecie czego tzeba słuchać.....czwarta czesc była totalnie pokrecona. pierwszy speaker włąsnie opowiada o wyprawach.....co o nich myśli, jakie one maja wpływ i opowiada o jakims gościu Kenie i trzeba napisac jakiej cechy nie ma ten Ken. i tak jak koleżanka napisała. pamietam czwarty dsotyczył lotu samolotem a piąty tego że jakąś grupe ludzi zamkneli na wyspie na rok i to było takie doświadczenie czy zbuduja tam jakies zycie konkretne......to by było na tyle. aaaaaaa......wersja B dotyczy raczej tych którzy zdaja o 11:30, a o 9:00 puszczają wersje.kurcze, szkoda że jak ja szłam to jeszcze nic nie było wiadomo wczoraj......szłam w ciemno, niez najac żadnych odpowiedzi:/ jak ktoś był na speakingu to niech coś napisze, bo mam w piuatek i troche panikuje:) pozdawiam. Julia
jaką wrsję puszczają o 9.00? Dzięki za chęć podzielenia się
wersję A

« 

Pomoc językowa