Jak duża jest różnica pomiedzy FCE a ACE?

Temat przeniesiony do archwium.
Czy moze mi ktoś mniej więcej nakreślić jak duża jest różnica pomiędzy FCE a ACE wlasie skończyłam kurs pre-FCE ale w wakacje byłam na obozie z anglika i duzo przygotowywalam sie sama i chciałabym pójść juz na wyższy poziom tzn. na przygotowujący do ACE i za mniej wiecej półtorej roku go zdawac :) Jak myslicie dam rade ?? I jeszcze raz jaka jest różnica miedzy FCE a ACE ??
ale nuda
tyle raaaaaaaaazy to juz bylo, poszukaj dobrze!
I nie ACE, tylko CAE :]
Duża (booooo!)...
;-{
a niech mnie. już myślałem, że nikt nie zapyta w tym tygodniu. zawsze można na Was liczyć :)

Przeszukaj forum, to nie boli!
Ale jesteście okrutni :-)
Powoli można robić ranking popularności. "różnica między FCE a CAE" czy może jednak bardziej popularne jest "w ile CAE po FCE ".

Forumowa Lista Przebojów :-)
CAE jest na wyższym poziomie i jest trudniejszy. Jeszcze wyżej jest CPE.
Ale jesteś mądry! Prawdziwy geniusz! Skąd masz takie zaskakujace informacje?
Duża różnica, głównie jeśli chodzi o słownictwo.
Poszukaj sobie w wyszukiwarce, jest wiele podobnych tematów z licznymi odpowiedziami.
a odpowiadajac na twoje pytanie. jezeli uwazasz, ze sporo zrobilas/es podczas wakacji i faktycznie poprawilas/es poziom, to w czym problem?? nikt cie nie zabije nawet jesli troszke zbyt pochopnie wybierzesz poziom kursu, ewentualnie bedziesz musial/a wiecej sie przygotowywac sam/a i tyle. to nie kwestia zdawac cae czy nie.
powodzenia ... a ja jestem zdania, ze lepiej sobie poziom lekko zawyzyc niz udawac ze sie cos robi tak na prawde nie robiac nic :)
pozdrówka.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Inne

 »

Nauka języka