Speaking lato 2012

Temat przeniesiony do archwium.
Kto zdaje CAE w Gdańsku? Ja mam speaking 3.06 i strasznie się denerwuję. Jeśli ktoś już miał speaking lub będzie miał przed 3.06 to proszę piszcie co było. To dla mnie najgorsza część, ponieważ ze stresu się blokuję i brakuje mi słów. Życzę wszystkim powodzenia.
hey ;)
zastanawiałam się czy ktoś już miał speaking. Ja zdaję w Łodzi, ale 6. czerwca. Niestety cierpię na to samo - jak się denerwuję, a co zwykle mnie dopada jak wchodzę do sali egzaminacyjnej, zapominam wszystkiego i nie mogę się skupić. Nie wychodzi mi to na dobre. Bardzo chciałabym wiedzieć jakie obrazki dostaliście i ogólnie pytania,
pozdrawiam
Nikt tu chyba nie zagląda, bo wszyscy się uczą :P Mirabell K postaram się zapmiętać co miałam i napisać po speakingu. Powodzenia :)
Dziękuję Ci bardzo, jesteś wielka! ;) I mam nadzieję, że ktoś tu się jednak zgłosi. Tobie też powodzenia i nie stresuj się!! :D
Hey modestia mp ;) i jak Ci dziś poszło? czekam na recenzje
Cześć, poszło jako tako, jak zwykle stres, który nie pozwolił mi zabłysnąć :P mam nadzieję, że uda mi się nadrobić resztą. Sprawozdanie (z tego co pamiętam):
PART 1
Skąd pochodzisz?
Co tam robisz?
Jak długo uczysz się angielskiego?
Co daje Ci satysfakcje z nauki angielskiego?
Jak lubisz spedzać wakacje?
Czego innego chciałabyś się nauczyć?
(Część z tych pytań dostałyśmy obie częśc jedna z nas, piszę wszystko co pamiętam)
PART 2
Moje obrazki: dwie uczennice/studentki robią notatki, kobieta coś gotuje i robi notatki i trzeciego nie jestem pewna, ale chyba jakaś kobieta przy roślinkach też robi notatki. Oczywiście wybrać 2 i porównać i pytania (dobrze ich nie pamiętam): Które z tych notatek przyniosą więcej korzyści a drugiego szczerze mówiąc nie pamiętam. A partnerka miała pytanie też coś w tym stylu, które notatki będą bardziej użyteczne.
Ona miała takie obrazki: mężczyzna przedstawia makietę jakiegoś kompleksu budynków, gośćiu grający na gitarze i skaczący przez płotki. Jej pytań nie pamiętam, chyba coś o kwalifikacjach i marzeniach,al nie wiem. Ja dostałam pytanie: Kto spełni swoje marzenia?
PART 3
Chyba 6 zdjęć: fryzjerka, stewardessy, śmieciarze, kelnerka w restauracji, bibliotekarka, ostatniego nie pamiętam. Pytania: W którym zawodzie mogą się pojawiać problemy i chyba jakie? I znowu nie pamiętam pytaniA :D
PART 4
Czy mamy pewność, że płacąc duże pieniądze dostajemy produkt dobrej jakości? reszta jak mi się przypomni to napiszę.
Ogólnie rzecz biorąc, nie denerwuj się, bo to nie pomaga, a atmosfera jest miła i przyjemna. Staraj się odpowiadać briefly :P Życzę powodzenia
W Part 1 miałam jeszcze pytanie czy wolę jeść w restauracji czy w domu?
dziękuję Ci bardzo! ;) napewno ogarnięcie tego pomoże mi się trochę odstresować bo niestety jest to poza moją kontrolą. Musimy być dobrej myśli --> zdamy :D szczerze mówiąc gorszy od speakingu jest ten blok całej reszty.. 5 godzin intensywnego myslenia = masakra >.<
jeszcze raz dziękuję i życzę powodzenia.! ;) ;D
Temat przeniesiony do archwium.