wyniki CAE 2013 z 16 marca

Temat przeniesiony do archwium.
Od dziś dostępne są wyniki sesji CAE z 16 marca. Jak Wam poszło? :) Ja zdałem na C i jestem zadowolony. Liczyłem na nieco więcej ale trochę egzaminacyjny stres mnie rozłożył. Ciekawi mnie jak poszło innym piszącym tego dnia :) Pozdrawiam!
Hej,ja zdaję dopiero w czerwcu.Mam pytanko czy pamiętasz może jakie były tematy z writtingu mniej więcej? I jaka tematyka speakingu?
Hej Ellada. Na speakingu każdy ,poza ogólnymi pytaniami o Ciebie i Twoje zainteresowania, dostaje swój indywidualny mini-temat do dyskusji czyli 3 zdjęcia do porównania i opisania. Ja miałem o robieniu zakupów w necie i na aukcjach a osoba, która była ze mną miała o robieniu zdjęć w różnych warunkach. Potem dostajecie z partnerem temat do wspólnej dyskusji i u nas to był postęp technologiczny. Generalnie te tematy zawsze będą raczej ogólne więc nie ma co się bać, że nie będziesz umiała odpowiedzieć.

Co do writingu to tematem wspólnym dla wszystkich był list z raportem na temat plusów i minusów uczelnianej gazetki, która była opisana w temacie. Z tematów do wyboru to ja pisałem esej o "najlepszym wieku do podjęcia pierwszej pracy w życiu", poza tym to pamiętam że była możliwość pisania recenzji książki, rozprawka na temat mody i coś o sporcie ale tutaj to przyznaję bez bicia, że poza swoim tematem i tymi recenzjami to już nie pamiętam dobrze co było do wyboru.

« 

PRACA W ANGLII OD ZARAZ