CAE speaking 2013

Temat przeniesiony do archwium.
Do wszystkich ktorzy mieli juz speaking...moglibyscie przytoczyc zdjecia oraz pytania do nich? Moze byc to bardzi pomocne dla tych ktorzy w stresie czekaja jeszcze na swoja kolej :-)
W części 2 miałem obrazki - ojciec z dziećmi, które chyba trzymały pistolety na wodę(nie wybrałem tego), kobieta słuchająca faceta grającego na bębnach i rysująca dziewczynka. Nie pamiętam już dokładnie pierwszego pytania, bo miałem speaking w piątek, ale coś w stylu w jaki sposób ludzie na rysunkach "enjoy" w tych sytuacjach, a drugie która z tych sytuacji jest najbardziej "memorable". Druga osoba miała sposoby komunikacji, na pewno była skrzynka na listy i kobieta rozmawiająca przez telefon, niestety nie pamiętam pytań. A jeśli chodzi o rozmowę, to miałem sposoby nauki w różnych dziedzinach, w pierwszym pytaniu ich wady i zalety, w drugim która z nich jest najbardziej wydajna. Były dzieci uczące się w grupie, chłopiec malujący coś z ojcem, przyszła matka ucząca się na lalce, aktorzy przygotowujący jakieś przedstawienie, ktoś uczący się czegoś na świeżym powietrzu a ostatniego kompletnie nie mogę sobie przypomnieć. Ale tak ogólnie były naprawdę proste, niestety stres mnie zjadł i nie poszło zbyt dobrze.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie