Kiedy zdawać CAE??

Temat przeniesiony do archwium.
Rok temu zdałam FCE na ocenę C.Pzrez ten rok pracowałam pod kątem matury i egzaminów wstępnych na studia.Narzuciłam sobie raczej średnie tempo.Zastanawiam się nad zdawaniem CAE za rok.Czy to nie za szybko?Jak mam się uczyć?Czy ktoś mógłby mi poradzić w tej sprawie.Mam mnóstwo wątpliwości i nie jestem pewna,jaką decyzję podjąć.
ja dopiero podchodze do FCE w tej sesji, wiec mnie do Advance'a jeszcze daleko :)))- niemniej jednak co moge doradzic to moze zdabadz kilka testow z CAE i w warunkach domowych sprobuj przeprowadzic sobie egzamin-zawsze mozna zatrudnic kogos do speakingu:)) zreszta z tego co piszesz, wierze, ze dalabys sobie rade!!(no ale poczekaj na opinie ekspertow :D- czyli kogos juz z tym papierkiem:))
Zawsze mnie smieszą okropnie takie pytania. Jak ktoś z forum może to ocenić??? Nie ma takiej możliwości! Po pierwsze: zrób sobie testy i jak wypadnie Ci na ok. 70% średnio to możesz podchodzić.... Warto też poradzić się jakiegoś dobrego specjalisty, któy oceni Ci speaking, warto tez zeby ktos Ci prosfesjonalnie ocenił writing, mniej wiecej zgodnie z wymogami na CAE. No i ważne żeby ta osoba oceniająca była jak gdyby niezalezna, bo czesto jest tak, ze pytasz sie np. kolezanki mamy, a ona zeby nie zrobic mamie przykrosci to mowi ze jestes genialna i mozesz zdawac. A pozniej nici z tego. Trzeba kogoś kto zrobi to szczerze.