Któa najlepsza?????????

Temat przeniesiony do archwium.
Mam pytanko-zdaję w czerwcu CAE i chciałabym jeszcze gruntownie powtórzyć gramę,z jakiej książki radzicie?
Hmmm... Dopiero teraz zaczynasz powtarzac gramatyke?? :> No nie wiem... Ja mam Heinemann'a i uwazam ze jest spox, ale nie robie z niej gramatyki... wlasciwie nie robie prawie gramatyki tylko testy... Powiesz mi czy duzo sie uczysz do tego egzaminu?? Bo tutaj normalnie wszyscy juz od paru miesiecy tym tylko zyja a ja zebralam sie wlasciwie niedawno i mam nie za wiele czasu na to wszystko wiec mi idzie powolutku... :/
tak naprawdę to obawiam się o swój egzamin-czasu jest niewiele a ja ciagle mam jakieś zajęcia związane z praca zawodową...Mam podręcznik "Focus on Advanced" i staram się coś robić ale to o wiele za mało niż powinnam.Dzięki za odpowiedź.Cze
ja mam heinemanna zdaje w czerwcu i ta ksiazka jest okrutna utwierdza mnie wprzekonaniu ze niewiele wiem mowiac szczerze a bardzo czce to zdac!!:)
pozdrawiam wszystkich i zycze powodzenia na examinie|!!
Advanced Grammar in Use? autora nie pamiętam ale wygląda podobnie do gramatyki murphiego na FCE.
>Mam pytanko-zdaję w czerwcu CAE i chciałabym jeszcze gruntownie
>powtórzyć gramę,z jakiej książki radzicie?
\"Grammar and Vocabulary for Cambridge Advanced and Proficiency\" ; autorzy: Richard Side and Guy Wellman (duża, format A4, pomarańczowa) - wystarczy Ci na długo...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja letnia 2003

 »

FCE - sesja letnia 2003