WYNIKI?

Temat przeniesiony do archwium.
Czy dochodzą już do was wyniki z sesji czerwcowej? Jestem z Poznania. Pozdrawiam wszystkich.
no ja wlasnie dzis rano sie dowiedzialem ze zdalem na B!!! ale zaznaczam ze dzwonilem do Londynu,pozdrawiam
gdzie dzwoniłeś????
no i gratuluję serdecznie:) super!
Prosze podaj nr do Londynu, gdzie mogę się dowiedzieć o wyniki
Taaaaa, a ja wczoraj dzwoniłem do George\'a, wiecie, tego co mieszka w takiej duzej bialej chacie i on zadzwonil do swojego qmpla Tony\'ego i stad wiem po ile jest teraz pelargonia ogrodowa na poludniu Londynu.... :/
Co za bzdury z tym dzwonieniem do Londynu, po co ludzi wprowadzasz w blad? Chciales sie popisac nieistniejacymi znajomosciami? Co za glupota...
wyniki będą już niebawem, tj. po 20 sierpnia.I to nie prawda,że ktoś tam dzwonił do Londynu i się dowiedział. Wyniki SĄ SCIŚLE TAJNE I NIE WOLNO ICH PODAWAĆ PRZEZ TELEFON!!!! Ktoś kto wierzy w to, co powiedział ten kolo nie zna regulaminu. Magda
A skąd wiesz że będą dopiero po 20 sierpnia (co wcale nie jest niedługo, bo przecież przy każdym egzaminie zaznaczają że wyniki będą za około 6 tygodni - co wypada jakoś teraz).
to ja już się pogubiłem - jedni na tym forum mówią że już dostali wyniki a inni że będą dopiero za miesiąc. To o co tu chodzi? Już nie wiem kogo tu słuchać i kiedy tych wyników oczekiwać. Ja tez słyszałem że mają być po 6 tygodniach. Czy ktoś wie coś więcej na ten temat?
Kochani! żeby uspokoić wszystkich, którzy zdawali CPE lub inny egzamin w sesji czerwcowej informuję, że właśnie przeczytałem na oficjalnej stronie British Council że wyniki przychodzą przeważnie po około 2,5 miesiąca. Korzystajmy więc z wakacji i spróbujmy wszyscy jeszcze na trochę zapomnieć o tym temacie.
Pa pa
Ja zdawalam w zeszlym roku FCE i ostatnio sprawdzilam, ze data wystawienia dokumentu informujacego o wynikach egzaminu to 31.07. Jest wiec bardzo prawdopodobne, iz nasze wyniki sa juz w drodze... Nie wiem czy wytrzymam to napiecie:) 3mam kciuki za wszystkich oczekujacych wynikow
>no ja wlasnie dzis rano sie dowiedzialem ze zdalem na B!!! ale
>zaznaczam ze dzwonilem do Londynu,pozdrawiam

hmm a ciekawe dlaczego nie dzwoniles bezposrednio do Cambridge!! haha
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Programy do nauki języków