macie pomysł na dobrą ksiązke do CAE?

Temat przeniesiony do archwium.
czesc!
Mam do was mulutką prośbe,chcoiaz pewnie macie juz dość :).Czy moglibyscie doradzić mi dobra ksiązke do cae? Chodzi mi o taka w której moge znalezc wszystko i zeby bylo dobrze tyłumaczone. Niestety nie zdaje certyfikatu ale chciałabym sie podszkolic w angielskim.Jezli chodzi o mówienie to szkoli mnie moja kuzynka anglistka:)Przejrzałam wszystkie wątki i opinie o książkach i naprawde mam miszung w głowie. A moze w bibliotekach znajduja sie jakies ciekawe pozycje?
Za odp dziękuje.Pozdrawiam
Michael Vince "Advanced Language Practice" - jest czesc na gramatyke i czesc na slownictwo, goraco polecam
Pozdrawiam
Oprocz tej "advanced language practice", ktora polecam, slyszalem ze dobry jest upstream advanced

pozdr

tmk
aha a sa takie cos maja sprawnosci czytania słuchanie cos takiego. hm. i kasety jakies?słyszałam o serii gold albo fast track cae ? warto zainwestowac?
Zapuść sobie na emule pozycje cae longmana, cambridge - ściągnij i przejrzyj. Na pewno w któreś znajdziesz coś dla siebie. Polercam Vince'a, ale tą juz musisz kupić.
A więc postawiliściena Vinca i Upstreama. Sam mam również zamiar kupić te książki ale zanim to zrobię chciałbym abyście podzielili się waszymi doświadzczeniami z korzystania z którejś z nich. Wiem że takie tematy były już poruszane ale nie cieszyły się jak dotychczas b. dużym zainteresowaniem
JA ja poszukuje jakas dobra ksiazke do speakingu bo strasznie zle mi to idzie i mam niewiele czasu by sie podszkolic m, czy ktos ma pomysl jak poprawic speaking ???
Polecam gorąco Upstream Advanced!!! Do książki jest Companion, bardzo pomocny w nauce!!!
FCE Listening&Speaking Skills by ExpressPublishing
Cóz to takiego ten Companion ?
ja gorąco polecam "CAE study pack",niestety nie pamiętam autora.książka ma około 16 czy 17 rozdziałów,każdy składa się z reading,writing,use of english,listening,speaking.Na dodatek dołączone sa płytki.Całość to taka szybka powtórka i ćwiczenie techniki egzaminacyjnej.
O ile się dobrze orintuje to słowniczek ang-ang;pol + ćwiczenia na słownictwo do każdego unitu z książki głównej.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą