Zdawanie w Londynie?

Temat przeniesiony do archwium.
FCE nie zdawałam, w czerwcu natomiast zdałam CAE. Dopiero teraz dowiedziałam się o możliwości podchodzenia do egzaminu w Londynie... ponoć jest łatwiej. Czy ktoś mógłby mi napisać o tym coś więcej? Może ktoś zdawał w Anglii? Ten rok chcę poświęcić na przygotowanie do CPE, ale nie wiem co z miejscem zdawania egzaminu. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
szczerze mówiąc to nie rozumiem problemu:D jak masz możliwości to jedź do anglii na egzamin, ale jeżeli chodzi tylko o to, żeby mieć lepsza ocenę - to to się chyba mija z celem odrobinkę... pozdrawiam :D:D
Ja zdałam FCE w Londynie, natomiast nie mogę Ci nic poradzić, gdyż nie mam porównania z egzaminami tutaj. Jest natomiast na pewno jedno utrudnienie. W Londynie speaking w parze możesz mieć z każdym. Jeśli nie miałaś wcześniej możliwości rozmawiać z obcokrajowcami, np. z Japończykami czy Hiszpanami, to lepiej zdawać w kraju. Ich wymowa jest specyficzna i można mieć trudności ze zrozumieniem Ich angielskiego. Ale o tym na pewno będziesz umiała zadecydować sama, bo na poziomie CPE na pewno potrafisz mnóstwo jeśli chodzi o rozumienie nawet mało angielsko brzmiąco angielskiego. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

« 

Nauka języka