candidate profile???

Temat przeniesiony do archwium.
Zdałem CPE na B i chciałbym wiedzieć jak mam rozumieć poszczególne oceny w candidate profile? Czy exceptional znaczy że tą część zdałem na A? Co znaczy wtedy good..B? Tak samo borderline czy to jest pomiędzy C a D a może pomiędzy B a C.
Z góry dziękuje z wszelkie odpowiedzi
Te oceny w candidate profile nie odpowiadaja ocenom A , B, C itd, są to po prostu oceny opisowe każdej części osobno. Masz nawet napisane na dole Statement of Results "Grades A-E do not correspond to the shaded bands on the candidate profile".Te opisowe oceny każdej części są dla nas po prostu - żebyśmy wiedzieli co nam poszło lepiej, a co gorzej.
Wyniki procentowe za każdą część są sumowane i dopiero razem dają ostateczną ocenę.
pzdr
Zauważyłem co napisali na dole strony, ale jednak te oceny:exceptinal itd. nie sa wyssane z palca, musza wiec odpowiadac procentom a tym samym ocenom A,B itd. Podojrzewam, że piszący to mial na mysli że nie pokrywają się one z ocenami i możliwe ,że różnia się w zależności od lącznej oceny np. exceptional to jest A dla kogoś kto dostał w sumie B a B dla kogoś kto miał łącznie C. To tylko moje domysly ale może ktoś będzie bardziej zorientowany w temacie.

 »

Studia językowe