CPE - SPEAKING

Temat przeniesiony do archwium.
witam, czytajac ten watek o listeningu stwierdzam, ze chyba w calej polsce normalnie dali to samo - i troche mnie to dziwi... u mnie(kielce) tez byly meduzy, odkurzacze i pokopana czesc 4 - ktora dla mnie nie byla sprawdzianem umiejetnosci tylko raczej cela:-).najlepsze jest to , ze grupa ktora pisala od razu po nas miala tez wersje b - tylko ze nikt na to nie wpadl i nie przekazalismy odpowiedzi
a tak w ogole to jak ktos ma teraz(mial)speaking, to BLAGAM o jakies wskazowki i wrazenia.moj speaking - niedziela, 5.06, 16.30
posdro4all
Ja mam speaking o 9:[tel].06 - napiszę Ci jakie były obrazki oraz jakie wrażenia, topic itd.
też mam jutro o 9:00

zobaczymy jak to będzie :)
Jestem po miłej porannej rozmowie po angielsku. Takie sa moje wrażenia: easy.:) Jak to było - obrazki przedstawiały różne formy współzawodnictwa. Główny (A) to dwie łodzie wiosłowe ściagające się po rzece na tle centrum miasta. Należało odpowiedzieć które z obrazków pasowałoby na folder zapraszający do dyskuzji na temat współzawodnictwa akademickiego. Reszta zdjęć to: dzieci w szkolnej ławce, dziewczyny w szarfach na konkursie piękości, dziadkowie grający w "kulki" w jakiś śródziemnomorskim kraju oraz inne.
Odnośnie promt cards to ja miałem: Why is music important to people (ideas: tradition, entartainment, emotions) a kolega: When do you think that it is preferable for some people to stay in a quite place or a noisy place? (Ideas: time of day, type of activity,...)
No i część do dyskusji to były kolejno pytania w stylu: Why do you think some people like to spend their time in silence; Are you friends are rather noisy or quiet?;... Zyczę powodzenia, lecz proponuję się nie sugerować tematami. Atmosfera jest profesjonalna, miła jak przy rozmowie przy kawie (kawy nie dają).
no i jak bylo???

ja mam w czwartek...troche sie stersuje :(
ja miałem wybrać za to z partnerką ;) jaki obrazek pasuje do kampanii reklamowej towarzystwa ubezpieczeniowego

a pytanie miałem w rodzaju "are you optimistic about how the world is changing" więc można było powiedzieć co nieco ;)) Koleżanka miała natomiast o tym, czy normalna jest różnica zdań między pokoleniami.

rzeczywiście tylko kawy brakowało
Temat przeniesiony do archwium.