już PO!

Temat przeniesiony do archwium.
jak wasze wrażenia po egzaminie? Ja byłam nastawiona na duużo trudniejsze zadania ale nie powiem żebym była zadowolona. Czekam na opinie!
ja sie spodziewalam prostszego readingu (szczegolnie tej 3 czesci) ale tak to moze byc... warunki na sali nienajlepsze (-->poprzedni watek)
wrazenia to moze byc mylna rzecz....

mi sie akurat wydaje ze ten tekst o kind of blue byl calkiem prosty.... use of english tez bylo chyba nie najgorsze za wyjatkiem part 1.
nom, part 1 nie za bardzo mi spasila, zwlaszcza ta czesc o "teeth" :-/
ah, sorki, nie przyuwazylam, ze ty o 1 czesci uoe, ja o readingu:)
rzeczywiście ta część o davisie to był najprostszy gapped text jaki zdarzyło mi się kiedykolwiek robić :)) A poza tym całość też niezbyt trudna! Przyjemnie się robiło wszystkie części - ciekawe teksty.
ehh... to teraz nie pozostaje nam nic innego jak czekac az sie pokaza results... to bedzie stresujace przezycie :D
znaczy samo czekanie, czy wyniki:P
Zgadzam się, że czekanie jest zdecydowanie za długie, ale nie ma sensu się stresować, bo serducho może nie wytrzymać ;))
ehh, z doswiadczenia wiem, ze juz w pszyszlym tygodniu nie bede pamietac o Cpe i przypomne sobie dopiero jak dostane wyniki...no i albo sie uciesze, albo wkurze...i znowu zapomne:P
dla mnie wlasnie gapped text byl najgorszy za to part 3 uoe bylo najprostsze z jakim mialam do czynienia reading tez dosc prosty oprocz part1 :) za to na writingu troche mi zabraklo czasu mimo ze nie pisalam na brudno
mi też trochę zabrakło.. za dużo czasu poświęciłem na list, a potem musiałem szybko wymyślać Report.. z tego wszystkiego Conclusion mi wyszło dość kaleczne, ale co zrobić ;)
nom, mi tez jakos tak czasu zabraklo...zle sie zorganizowalam i moja recenzja nie ma niestety podsumowania:(
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

FCE - sesja letnia 2005