tajemnicze resultsy

Temat przeniesiony do archwium.
hey, czy sa tu jacys ludzie, ktorzy po zerknieciu na statement of results byli rownie puzzled jak ja?bo ja mialam wrazenie, ze to absolutnie nie moje wyniki...jakim prawem oblalam writing, ktory zawsze byl moja mocna strona i dostawalam na probnych oceny a albo b???a po egzaminie bylam b zadowolona z tego co napisalam i wydawalo mi sie ze wlasnie ta czescia moge sobie cos podciagnac, a nie use of english, w ktorym mialam duzo bledow - pamietajac co tam bylo sprawdzalam ze slownikiem - i wychodzilo, ze poszedl mi ten use dosc cienko.a zdalam na exceptional...cos tu nie gra moim zdaniem.ma ktos podobne odczucia ze swoimi wynikami z profa?pzdr4all
Cišgle jest nadzieja, "Enquiries about results may be made only via the Local Secretaries on behalf of candidates or schools within two month of the issue of Statements of Results."
Tylko, że gdzieœ czytałem, że to może okazać się płatne i to doœć drogo jeżeli reklamacje okażš się bezpodstawne
hmmm...no ja w sumie bylam w szoku,ze moj writing zostal lepiej oceniony niz speaking. nie cierpie pisaniny jako,ze jestem malo kreatywna i co tu duzo mowic beznadziejna. na egzaminie raczej sie chyba nie popisalam, w dodatku nie dokonczylam drugiego eseju-z braku czasu. myslalam,ze writing totalnie obleje. niespodziewanie dostalam good! moj speaking oceniono na mniej niz good...czulam,ze speaking niezle mi poszedl...powinien byl mi lepiej pojsc, jako,ze taki speaking to ja mam codziennie...no, a reszta exeptional, ale to akurat zadna niespodzianka dla mnie, bo reading, listening i uoe zawsze byly moimi najmocniejszymi atutami...

« 

Pomoc językowa

 »

Zagranica