wspólna nauka - warszawa

Temat przeniesiony do archwium.
wiele osób na poziomie proficiency rezygnuje z grupowych kursów... Lekcje prywatne także są trudnym wyjściem, bo ciężko jest znaleźć nauczyciela. Wiem, że wiele osób przygotowuje się do proficiency i innych trudnych egzaminów samodzielnie. Może są wśród was osoby, które chciałyby się uczyć z innymi na tym samym poziomie. Mogłaby to być nauka via internet, mail, gg, scype albo zwyczajne spotkania w Warszawie. To nic nie kosztuje, a zawsze można wymienić się materiałami, doświadczeniami, wiedzą itp.
Zainteresowanych proszę o zostawienie namiarów.
pozdrawiam
ekstra pomysl. chetnie wymienie sie materialami, szczegolnie jezeli chodzi o Writing. moj mail: [email]

a ja jestem z Lodzi :)
Ja tez jestem z Lodzi i tez sie przygotowuje do CPE (zdaje w grudniu). Przygotowywalam sie sama przez rok (ale z roznym skutkiem z powodu braku czasu, wiec zapisalam sie na kurs). Korzystam z ksiazek "Upstream Proficiency", "Proficiency Masterclass", "Progress to Proficiency" oraz z czarnych ksiazeczek "past papers" :) Najgorzej mi idzie ta czesc uoe w ktorej sa 3 zdania i trzeba wstawic jedno slowo ktore bedzie do nich pasowac..jak sie do tego zabieracie? znacie jakies wskazowki??
nie wiem czy wiecie, ale na strona british coucil można ściągnąć przykładowe części proficiency. Może komuś się przyda ta informacja:-)
Pozdrawiam
Mozna tez je sciagnac z flo-joe.co.uk :) Pozdrawiam:)
to moja ulubiona czesc Use'a.

moja technika: najpierw czytam wszystkie zdania a potem analizuje je po kolei i probuje znalezc jakiekolwiek slowo ktore pasuje do pierwszego, a potem szybko patrze czy pasuje do pozostalych. Analogicznie mozna dla 2. i 3. zdania.

do wyszkolenia tej czesci polecam korzystanie z dobrego slownika synonimow, ja korzystam z English Lang. Acticator Longmana - ekstra pozycja dla CPE!
jestem zdecydowany by zdawac CPE w grudniu. ucze sie z Upstream, Focus on Adv. Eng i testow, sporo czytam w oryginale. jezeli ktos chcialby wspolpracowac to prosze o kontakt. Mail jest wyzej albo [gg]
wszedlem na ta strone i wyswietlil sie napis:

'This is a holding page. If you are seeing this page you need to put an index.html file in your docs directory in your webspace. '

czy to normalny komunikat na tej stronie?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Szkoły językowe