piosenka na poziom CPE

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Jaka piosenka bylaby odpowiednia na poziomie proficiency? Musze przygotowac jakies 2 piosenki i tekst do nich zeby uczniowie mogli sobie uzupelnic luki sluchajac;) ale nie bardzo wiem jaka piosenke moglabym przygotowac..zeby nie byla za latwa;)
pozdrawiam, z gory dziekuje:)
There is a rock song by O.O "I just want you" :D It is pretty hard to comprehend, plus, it's a nice word-formation exercise. I strongly recommend that you should look through its lyric first:)
poszperaj sobie w repertuarze zespolu the streets. trafiaja sie fajne piosenki.
Znajdź jakies chórki, ja po polsku ich często nie rozumiem :D
Musze przyznac ze piosenka 'I just want you" jest niezle zakrecona;)
co do the streets... juz raz byl utworek z ich repertuaru..;) tyle ze bardziej na poziom advanced moim zdaniem sie nadaja....pozdrawiam i czekam na dalsze propozycje;)
Mindless Self Indulgence :>
Polecam "The Shins - Caring Is Creepy"
Lenny Kravitz "again" :-)
Ja polecam Queen np The show must go on- duzo słowek ciekawych a w dodatku jest w mioare wyrazna:)
p.s. polecam plugin do winampa: leoslyrics.com, dzieki temu automatycznie sie otwiera tekst piosenki ktorej sluchamy w winampie.
Billy Joel - We didn't start the fire ;)

duzo słow, szybko spiewają, zawiera troche historii w sobie;) ciekawy teledysk i w ogole bardzo interesujaca:)))
polecam
moze nawet trudnych wyrażen wiele tam nie ma, ale jest taki potok słow, ze swietnie sprawdza ujemietnośc włapywania słowek
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa