kupię materiały do CPE

Temat przeniesiony do archwium.
hey,
przygotowuję się do CPE na czerwiec, czy ktoś mógłby mi pomóc w zdobyciu materiałów, np. jakiś self-study podręcznik, kasety itp.a poza tym czy znacie jakieś dobre publikacje??
dzięki i pozdrawiam
Tak, mam sporo podręczników i testów (albo nie wypełnionych albo wypełnionych ołówkiem) + kasety + klucz. Chętnie sprzedam (taniej niż w sklepie). Książki są jak najbardziej aktualne i \"skuteczne\" - zdałam w czerwcu w tym roku. Jeśli podałabyś swój adres e-mail skontaktowałabym się z Tobą i jakoś umówiła - mieszkam w Warszawie. Pozdrawiam
hey, dzięki za szybki odpis:-)
oto mój adres emailowy: [email] napisz mi jakiego rodzaju sa to materiały i oczywiście ich cenę
pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na email:-)
Cześć!
Mam podobny problem jak Ula. potrzebuję materiały do CPE. Zabardzo nawet nie wiem jak się przygotowywać. Madziu jakbyś mogła do mnie napisać i pomóc w doborze materiałów, byłbym wdzięczny. Nie wiem również na czym się skupić. Co jest najważniejsze.
Niedawno wróciłem z Kanady a teraz mieszkam we Wrocławiu i szukam pracy w szkołach językowych. W kanadzie zrobiłem kurs dla nauczycieli języka angielskiego. Poprostu zależy mi na pogadaniu z kimś o CPE.
to mój adres [email]