British Council versus Stairway

Temat przeniesiony do archwium.
Zastanawiam się nad kursem do Proficiency w Krakowie.
Bardzo zależy mi na opinii osób uczęszczających już do ww. szkół.
Szukam kursu o kreatywnej metodyce, takiego, który dawałby poczucie so called total immersion :0)
Jesli ew. możecie bardziej 'spersonalizować' swoje posty i polecić jakichś lektorów, będę wdzięczna.
total immersion to masz w najlepszej szkole pod sloncem tylko - berlitz. Ceny tez maja najwyzsze pod sloncem.
Co do british - ceny 2x wyzsze niz konkurencja nauka rzetelna, ale jak zapiszesz sie np do Profi i procz tego pracowac bedziesz w domu (ogladanie filmow, jakies testy dodatkowe) to wyjdzie podobnie
Oooo, Berlitz to dopiero hand over fist; oczywiście kurs to tylko "dodatek" do testów, czytania, pisania, słuchania itp. - żeby mieć poczucie panowania nad materiałem i jego organizacji.
Ale Profi? Nic o tej szkole nie wiem...
Acha, mam jeszcze małe odkrycie metodyczne: notowanie, np. wykładów, słuchanych w języku polskim, po angielsku
profiLINGUA mi chodzilo, w sumie taka masowa zalezy na jakiego lektora trafisz ale za male pieniadze i przy odrobinach checi mozna sie cos nauczyc. I polecam chodzic na konwersacje
nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś w tej szkole nie było kursów przygotowujących do CPE