Konwersacje

Temat przeniesiony do archwium.
witam,

Czy znajdzie się ktoś chętny w W-wie do spotkań na żywo (pub, kawiarnia, lodziarnia, hula land) i luźnych dyskusji po angielsku z okazjonalnymi ćwiczeniami praktycznymi 'paper 5'?
Preferowane tematy z pogranicza surrealizmu, lecz nie tylko. Generalnie mam dosyć tematów wałkowanych w kółko na kursach jak: globalizacja, ekologia, titanic, nelson mandela.

O sobie mogę powiedzieć tyle że jestem 23letnim samcem kategorii D cierpiącym na płaskostopie, krótkowzroczność i liczne kompleksy.
szkoda, że nie w Krakowie...ale to płaskostopie to mogłeś sobie darować...chociaż przy okazji sprawdziłam, jak to jest po ang.(flat foot; pes planus)
zawsze jest jeszcze Inter City lub Skype (jak w końcu kupię słuchawki...)
Pozdrawiam serdecznie.
To dobry pomysł
Moje [gg] chcę zdać cpe w czerwcu tegoż roku.
Jedno- czy wielokleszczowe? Z ligandami ambidentnymi, wielokleszczowymi czy mostkowymi?
lol
Jednak pomysł ciekawy - jak ktoś chętny - jestem wielokleszczowo otwarty na propozycje.
czesc,rntez zdaje cpe w czerwcu, daj znac jesli chcesz sie pospotykac i pokonwersowac pod katem egzaminu rnmoj mailik: [email]
Twoje posty zawsze mnie rozśmieszają, make me relax, szkoda że jestem już nieco zbyt wiekowa na takie spotkania. Ale tak się zastanawiam, może byście zrobili podcasty z tych meetingów? Będzie można utrwalać wiedzę i pośmiać się razem z wami. Myślę, że jest tu wiele osób, które pomogłyby z pomysłami, nie mówiąc o słuchaniu. Angole chyba nie mają na to wyłączności?
Pozdrawiam
Dobry pomysł. Zwłaszcza, że Bart obiecał się nagrać i udostępnić nagranie w internecie.
>Twoje posty zawsze mnie rozśmieszają, make me relax, szkoda że jestem
>już nieco zbyt wiekowa na takie spotkania

To dziwne,zawsze przybieram marsową minę jak je sporządzam.
Hmmm coś źle.....

wiekowa? rzeczywiscie emerytów nie bierzemy ale jak masz poniżej setki, może ktoś się tu jeszcze dopisze ja niestety nie mam już kiedy przed wiosenną sesyją - CPE.
:)
Hey, sounds nice, thx alot. BTW, jestes taki cool, może wytłumaczysz ludziskom takim jak ja, jak się robi podcasty? A może jest też ktoś kto wie co to jest frappr community w Internecie? Przyznaje, że przyswoiłam erę blogów, chociaż mnie nigdy nie kręciły, ale w tych ostatnich nowinkach to się strasznie gubię, chociaż je b. lubię :-) Przy okazji, jestem fanem Johnny's ESL Page. Pozdrawiam
Witajcie, mam na dzieje, że temat nie umarł smiercią naturalną. Sa juz wakacje a ja chetnie przylączyłabym sie do takiej warszawskiej grupy szlifującej jezyk angielski w pubie, parku, czy na rowerze ;-))) Moze cos sie z tego "urodzi". Piszcie do mnie na priva: [email] Pozdrówka !!!
ja bardzo chetnie , ale sadze ze skype bylby tez dobry
ruda z koslawymi kolanami - dlatego rower odpada
Cześć,
patrzę na ten swój wpis sprzed 3 miesięcy i sama się do siebie śmieję. Ok, może powinnam rozpocząć nowy wątek, ale na razie pociągnę sprawę konwersacji tutaj.
O podcastach już mówiłam, widzę że parę osób przynajmniej próbuje skorzystać z darmowych lekcji od natives. Przy okazji tego słuchania tworzą się grupy - wczoraj nawet uczestniczyłam w takim oddolnie stworzonym skypecast - Spanish Speakers for learning English, niezła zabawa, ale ma służyć uczeniu się też.
Jak już gdzieś napisałam, żeby się nauczyć języka trzeba go używać - zatem chętnych do czatowania po angielsku chciałam zaprosić na stronę Grega - nauczyciela z Wrocławia, ma on też swoją stronę w Necie.
Tak myślę, że jeśli Brazylijczycy mają swoją grupową stronę, to chyba my Polacy nie jesteśmy gorsi?
I może za jakiś czas też będziemy sobie rozmawiać na skypie.

Zacznijmy od grupy. Adres: www.frappr.com/angielskionline

To nie kosztuje, czatować można w grupie lub w osobnych pokojach, nie trzeba robić swojej frappowej strony, ale trudno wtedy dostać maila.
Pozdrawiam i jeszcze raz serdecznie zapraszam chętnych do wspólnej nauki połączonej z zabawą.
frappr.com
fajna strona
Na frappr.com jest mnóstwo stron, prywatnych, grupowych, podcastów.
W zasadzie każdy, kto tworzy podcasty dla ESL Students ma swoją frappr page.
Duuuuużo ludzi z całego świata. Większość posługuje się językiem angielskim :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Business English

 »

Pomoc językowa