LISTENING GRUPA B???

Temat przeniesiony do archwium.
31-57 z 57
| następna
ja mogę się podpisac pod wszystkim co kolega napisał. oprócz brzydkiego słowa;-)
to pewnie jest pomysł. jednak uważam że indywidualne listy będą bardziej wiarygodne. zresztą o to chodzi - jesli ktoś się czuje pokrzywdzony, niech pisze. to kto napisze?
ja pamietam: ivory, furniture (ale moze chodzilo o small tables), astrays, polythene, soft rubbery plastic, clothes i tree.rnz pozostalych pamietam engrossed w part 1.
no i zgadzam sie z wersja czeczena co do part 4 : M B M B M C.
Tak, to powinny być dobre odpowiedzi na zadanie 4.

W pierwszym było chyba tak:

engrossed, coś tam z appeal

perspective, untypical

trzeciego nie pamiętam

solitary, set ideas

(???) Czy może to ktoś potwierdzić?
ivory,
small tables
astrays
------
soft rubbery plastic,
cars
tree.

ja tak mialem
a ja w czesci II mialem:

ivory,
drawer (drawing?)
ashtrays
packing
-----
chairs
tree
soft rubbery plastic
drawer jest dobrze, tez tak mam!
Uwaga! otrzymałem odpowiedź z cambridge, ze jesli po zbadaniu sprawy wyjdzie że warunki były nieopdpowiednie wówczas British Council może poprosić o "special considerations" dla uczestników.
Piszcie zażalenia na [email] oraz na [email] -
zdjący CAE też składali zażalenie na jakość dźwięku:
www.ang.pl/raport_do_cambridge_nt_egzaminu_35411.html
w wątku CAE można o tym poczytać
Siemka!

18 w niedziele mam listening. Mial ktos grupe B, czy to jest tak ze wczesniejszy termin to byla grupa A, natomiast teraz bedzie grupa B?

Wogole moze na cpe jest tylko jedna grupa?

z gory dziekuje za odpowiedzi!
Dzisiaj otrzymalem odpowiedz na moje zazalenie, zarowno od British Council, jak i od Cambridge ESOL. Obie odpowiedzi sa odmowne, nie uznano niskiej jakosci dzwieku i nie moga przyznac zdajacym Special Consideration.
otrzymałem to samo z british c. ale i tak bede sie odwoływał. to że dźwięk był słyszalny w całej sali to nie to samo co pogłos. mam zamiar dopytać się o te procedury sprawdzania dźwięku. pzdr.
ps. mówisz ze odwoływałes się, a mi napisali że nie było negative feedback.
https://www.ang.pl/Fatalne_naglosnienie_warszawa100606_34860.html
cały watek. podobno pisali i bc im to uwzględnili.
Skłoniliście mnie do poważniejszego zastanawienia się na złożeniem protestu.
Czy ktoś dowiadywał się w BC jakie formy zażaleń można składać ?
Kephas czy możesz podać gdzie/jak pisałeś to zażalenie?
Myślisz ze oni to uwzględnią ? tzn wezmą Twój numer i dane i będą szukać Twoich papers żeby Cię potraktować bardziej ulgowo?
Też chyba napiszę.
dokladnie tak bylo, rowniez otrzymalem informacje,ze "there was no negative feedback". troche bylem tym zaskoczony, bo wczesniej mialem informacje,ze rowniez inni skladali zazalenia.
wątpię zeby potraktowali kogokolwiek ulgowo. jesli już to moga poprosić o special considerations dla wszystkich.
napisałem list i zaniosłem do bc, a także wysłałem do helpdesk. w liście uwzględnilem swoje żale, tzn. chodziło głównie o niedopasowanie dźwięku do akustyki sali. jeśli chcesz mogę ci go wyslać, chociaż nie chciałbym żeby ktoś kopiował to co napisałem.
po otrzymaniu odpowiedzi mam zamiar się dowiedzieć jakie sa odgórne procedury z cambridge do ustalania akustyki, kto jest za to odpowiedzialny, co się sprawdza.
ps. ja nie robię tego dla samego sprzeczania się, tylko dlatego, ze uważam że potraktowano mnie nie fair. ten listening nie odzwierciedla mojej wiedzy.
Witajcie,

Każdemu piszą to samo: tzn., że nie było negatywnego feedbacku, a już z samego forum wynika, że co najmniej kilka osób złożyło zażalenie; napiszę po raz kolejny do helpdeski opisując jak BC nas traktuje i jak odnosi się do naszych próśb, twierdząc, że nikt po nami nie zgłasza zażaleń więc najprawdopodbniej coś jest nie tak z naszym słuchem, a nie z nagłośnieniem. Myślę, że bo BC trzeba dzwonić i to koniecznie teraz bo 25 kończy się sesja i złożą raport, a pisać na helpdesk. Sądzę, że mogą zastosować specjalne procedury tylko do wybranych prac, argumentując, że skoro ktoś nie zgłaszał zażalenia to w części sali, w której siedzial pogłosu nie było.
wydaje sie,ze najlepszym rozwiazaniem jest pisac do helpdesku, gdyz ze strony bc nie mozna sie spodziewac pozytywnej oceny zazalenia. wszystkim odpisuja w ten sam sposob, chyba dobrze byloby odwolac sie do helpdesku.
No ja znowu napisalem do helpdeska, do tej laski Anny Siwiec nie ma co pisac, bo ona klamie:

I would like to add that we received no negative feedback from candidates sitting the examination on 18th June 2006 at Bobrowiecka either on the day of the examination or on following days.

WTF?? przeciez o was tez dostala negative feedbacka...

LIAAAAARRR!!
podaja ten sam, niezmieniony komunikat, generic dla wszystkich skladajacych zazalenia...
Pani Monika Siwiec otrzymała ode mnie maila ze szczegółowymi pytaniami, przede wszystkim dotyczącymi ustaleń odnośnie akustyki pomieszczenia z Cambridge. Niestety, nie odpowiedziała satysfakconująco na moje pytania. Odpowiedź sprowadza się do tego, że sprzet był przygotowany przez specjalistyczną firmę, sprawdzony zarówno przez akustyka z tej firmy jak i pracowników BC i niezrozumiałe dla mnie zdanie "wynik egzaminu potwierdził że słyszalnośc we wszystkich częściach sali była dobra". podobno sprzęt był ustawiany przed każdą sesją egzaminacyjną i obsługiwany przez obecnego tam akustyka - czy ktoś go widzial? ja siedziałem daleko.
Jeśli chodzi o moje zdanie, o czym mam zamiar napisac do BC, stwierdzenie "sound was good" jest bądź baaardzo subiektywne, bądź zarówno pracownicy BC jak i akustycy mają zupełnie inne standardy oceniania jakości dźwięku ode mnie - innymi słowy ja jestem słuchowo upośledzony. Jestem muzykiem.
haha to nieźle piszą...że niby mają akustyka?
MOże to Leon Zawodowiec?
hahaha
Ja też jestem akustykiem nastepny listening u mnie na pigalaku, pod chmurka. Puszcze wam z radia BBC cos ( po uprzedniej profesjonalnej rewizji czy sprzet jest odpowiiednio przygotowany, jako ze jestem akustykiem)
LOL

Pan MIetek tez moze byc akustykiem
lolol
;)))) chyba pozostaje nam czekac do sierpnia
Nie zamierzam czekać do sierpnia, będę pisał i pisał do helpdesk, bo źle nas potraktowali; nie mogą udowonić jakości dźwięku i dlatego wątpliowści powinni rozstrzygać na naszą korzyść.
A jak im udowodnisz że jakość była niska? TYm Anglikoam albo tym w bc jak Ci powiedza że nie była niska? Ja byłem na bobrowieckiej i nie było tak źle....Pozdro
Temat przeniesiony do archwium.
31-57 z 57
| następna

 »

CPE