Są wyniki CPE w sieci

Temat przeniesiony do archwium.
http://www.britishcouncil.org/poland-examinations.htm

Wyniki już tu są. :) Nie ma jeszcze informacji o tym, ale już są. Przynajmniej poznańskie. ;)


Pozdrowienia
Scobin
w krakowie też są! Zdałam!
ale czy to na pewno wyniki z lata 2006? Bo po otwarciu okna pokazuje sie ZIMA 2005. I ja juz sie gubie :-(
to sa wyniki z zimy,na 100%,niestety nie z lata jeszcze;(wiem,bo zdawalam zima i mi sie nie powiodlo,sprawdzilam swoj numer z sesji zimowej i wynik wychodzi mi taki jak otrzymalam wtedy;(musimy czekac;(
Przestań wprowadzać ludzi w błąd. Sprawdzałam wynik kolegi, który znał już ocenę ze swojego ośrodka i jest TAKI SAM.
ps. Chodzi o FCE letnie.
to moze byc zbieg okolicznosci...niestety...wierz mi,bardzo bym chciala zeby to byly wyniki lato2006 bo wtedy by znaczylo,ze zdalam...
Przed chwilą dostałam:

Potwierdzam, że umieszczone na naszej stronie wynik to wyniki z sesji Lato 2006. Na skutek pomyłki widnieje tam napis „Zima 2005” i jest to już w tym momencie poprawiane.



Z poważaniem,



Ewa Majer

Exams Assistant
Lilo_, więc ciesz się, że zdałaś ;-)
Mam prosbe...czy sa na tym forum osoby,ktore zdawaly egzamin CAE i znaja swoj wynik bezposrednio z centrum (byli i sie dowiedzieli) lub otrzymali go juz poczta i moga potwierdzic,ze wynik na stronie internetowej zgadza im sie z wynikiem,ktory otrzymali?Bardzo prosze o wpisy...
To są NA PEWNO wyniki z tej sesji - sprawdziłem kilka wynikó z netu i porównałem je z wersjami papierowymi znajomych - to to samo.

Także mogę powiedzieć, że zdałem:) - ale poprawiam ocenę, nie honor to dla mnie mieć C:). Egzamin był trudny, ale to nie wymówka - muszę mieć A - do sesji zimowej się podszkolę i startuję jeszcze raz:).

A w ogóle zauwazyłe, że sporo osób nie zdało (w Kielcach przynajmniej) - na oko po sprawdzeniu 30 pierwszych osób wychodzi na to, że nie zdało prawie 50% - i była tylko jedna A i 2 B na pierwsze 30 osób...To kiepsko... W poprzednich sesjach było lepiej - więc albo się nie przygotowaliśmy, albo trafiliśmy na tę słynną "trduniejszą" wersję testu (z tego, co słyszałem, śa zawsze 2 wersje testu - zimowa i letnia - i jedna jest trudna, druga łatwiejsza). Ale może to tylko plotka:). Chociaż jak sprawdzałem sobie testy z zeszłej sesji letniej (dostępne w necie) to tamte były o niebo łatwiejsze od obecnego testu...

No i oczywiście BC nie uznało żadnych okoliczności łagodzących dla osób, które zgłaszały fatalną jakość dźwięku w czasie egzaminu na Listeningu:(.
dla osrodka PL-004 ( Gdansk ) statystyki wygladaja nastepujaco :

zdajacych : 94 osoby

na ocene A zdalo : 7 osob ( 7 % )
na ocene B zdaly : 22 osoby ( 23 % )
na ocene C zdalo : 56 osob ( 60 % )
nie zdalo : 9 osob ( 10 % )
w tym D dostalo : 7 osoby
E dostaly : 2 osoby

procent zdawalnosci : 90 %
Są też wyniki wrocławskie. BC już je ma i jutro trafią do szkół (jeśli ktoś przez szkołę był zgłaszany). Jeśli ktoś pamięta swój nr kandydata z egzaminu to można też sprawdzić na stronie internetowej. Ja zdałam na B. Pozdrawiam!
w kielcach była fatalna jakość na CPE? pierwsze słyszę
Cześć. Możesz podać dokładnego linka do tych statystyk z CPE? Przekopałam całą stronkę BC i albo jestem ślepa, albo upośledzona, bo nijak znaleźć nie mogę... Chciałam przejrzeć Katowice.
Tak całkiem upośledzona to nie, bo zdałam... :-))

Pamiętam, że po egzaminie wałkowaliśmy tu kwestię unsurfaced czy surfaceless. Teraz mnie już to wali, niech będzie, jak chce... Lubię literkę C, hehe.
pzdr
A ciekawe jak tam nasz Bartholomew? on chyba też zdawał CPE
>A ciekawe jak tam nasz Bartholomew? on chyba też zdawał CPE

Nie chyba, a na pewno. On jednak ma teraz alergie na angielski i trzyma sie od niego jak najdalej. Nie bylo go juz ho, ho, ho na FORUM. Ta plec przeciwna nie dosc, ze jest brzydsza, to do tego jeszcze strasznie slaba. Ty w tym samym czasie jak on zdawal stawalas sie mama. Ty juz doszlas do siebie. A on co?
Podałem te statystyki w osobnym wątku. Witam współ-zdającą ;-)
Jakość była fatalna jeśli siedziało się pod głośnikiem pod ścianą - tak miałem ja - i chociaż nigdy nie mam problemów z żadnymi listeningami, oglądam spokojnie brytyjskie i amerykańskie filmy, BBC i CNN - tak tutaj nie mogłem zrozumieć prawie nic. Nie dlatego, że nie umiem - tylko dlatego, że cały czas było u mnie echo i pogłos. Dlatego bardzo Cie prosze - nie uogolniaj i nie zgrywaj twardziela, dla ktorego CPE bylo prosciutkie i nie bylo problemow z dzwiekiem - bo byly w pewnych miejscach sali. A Twoja wypowiedz, sugerujaca ironicznie Twoją wyższość nade mna - nie była miła.

Dla jasnosci - mam 21 lat a angielskiego ucze się od lat 16 (od przedszkola), w tym bylem sporo za granica i mialem okazje kilka miesiecy spedzic z native speakerami - wiec nie uwazam sie za nieprzygotowanego ciolka.

Pozdrawiam
Zdałem !!!
Zdałem CPE!
Choć...jeszcze w to nie wierzę. BYłem na urlopie i się nie odzywałem. NIedawno wróciłem...
Dzięki Wam za pamięć.
Iwonka jak zdrówko po Twoim D-Dayu? Jak nowonarodzone dziecię? :)
Bartku-
Gratulacje - Warmest congratulations! Well done!. DDD
Terri :)))
Moja radość jest niewypowiedziana - ineffable :)
Miło Cię spotkać Terri.
Temat przeniesiony do archwium.