CPE pasr papers ?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Gdy uczylem sie do CAE pozyczylem od kolezanki ksiazki razem z kasetami w ktorych byly egzaminy z poprzenich lat razem z odpowiedziami. Czy istnieje cos takiego do CPE ? A jesli tak to gdzie to kupic ?
Oczywiście, że są. Gold Maximiser np, z płytkami, ale to nie past papers i sporo ludzi mówi, że ćwiczenia stamtąd są nieco za proste (coś w tym chyba jest).
Ja mam past papers w formie pdf, z netu, ale bez kaset, oczywiście (ściągają się czasem listeningi mp3, ale - jak to dopasować do książek...? - no, raz mi się udało, ale nie do CPE)
Ja polecam Heinemann Testbuilder. Poziom jest zbliożony albo nieco wyższy niż na CPE, bo powyciągane są tam te co ciekawsze testy. Cambridge Practice Tests for Revised CPE też są OK (czarne książki).
Kuba to o co pytasz(czyli prawdziwe past papers)rzeczywiscue istnieje i wydawane jest przez cambridge university press;) super sprawa,ja np. rozwiazalam prawie wszystkie dostepne i to bardzo duzo dalo,jak dotad zostaly wydane 4 takie ksiazki(w kazdej po 4 testy+ odpowiedzi+tapescript),mysle,ze sa dostepne w kazdej lepszej ksiegarni jezykowej,ale wraz z kasetami to troche duzo Cie wyniesie.Warto zapytac zatem w bibliotece-u nas byly wszystkie w Bibliotece Brytyjskiej:))
Dzięki, na razie tu gdzie mieszkam raczej tego nie zdobędę, ale jak pojade na studia od pazdziernika to na pewno gdzieś znajde ;-)

ps. fleurrrr, moglbys mi podeslac te PDFy na maila ? [email] z góry dziękuje ;-)

« 

CAE - sesja letnia 2006

 »

Praca za granicą