lektury CPE - proszę o pomoc !

Temat przeniesiony do archwium.
witam!
w grudniu tego roku zdaję CPE i mam pytanie związane z częśćią Writing. Otóż z tego co wiem, zawsze znaduje się tam w Part 2 polecenie oparte na lekturach. I tu pojawia się moje pytanie - czy należy przeczytać wszystkie 3 lektury, by móc na nie odpowiedzieć, czy wystarczy tylko jedna ?
Innymi słowy czy będzie to polecenie typu "odpowiedz, powołując się na treść 3 lektur" czy "odpowiedz, opierając się na jednej z przeczyatnych lektur".
Będe bardzo wdzięczna za pomoc !

pozdrawiam.
zdalam cpe w czerwcu tego roku. chociaz mialam dobre checi zeby przeczytac lektury niestety z kilku powodow nic z tego niew wyszlo. i bardzo dobrze. marnowanie czasum moim zdaniem. nawet gdy przeczytasz ksiazke, nie wiesz czy zapamietasza akurat te szczegoly ktorych bedzie dotyczyc writing. zrobisz co chcesz, gdybym mialal zdawac jeszcze raz. tez bym sobie odpuscila lektury. pozdrawiam, Agnieszka
ale czy pytanie nr 4 dotyczyło tylko jednej lektury czy wszystkich trzech??? Bo jeżeli tylko jednej, to jestem w stanie poświęcić tydzień i się z niej solidnie przygotować - tak, że nic mnie nie zaskoczy. Natomiast jeśli oni wymagaja perfekcyjnej znajomości trzech lektur, to już jest wg mnie lekke przesada i z pewnością nie będe marnować tyle czasu.
Ale najgorsze jest to że nie ma żadnej premii za przeczytanie lektur(y).
Tak samo oceniają.
JEJKU. NIECH MI KTOŚ ODPOWIE NA PYTANIE - BARDZO PROSZE: czy pytanie nr 4 wymaga znajomości wszystkich trzech książek, czy tylko jednej ????????????????
jednej
>Ale najgorsze jest to że nie ma żadnej premii za przeczytanie
>lektur(y).
>Tak samo oceniają.


Oceniają to, co umiesz, a nie ile zrobiłeś. Sprawiedliwie.
wielkie dzięki za odpowiedź ! zdawałaś już może CPE ?
Nie wiem co jest sprawiedliwie.
Nie jestem sędzią.
Temat przeniesiony do archwium.