Lato 2007, Kraków

Temat przeniesiony do archwium.
Tak z ciekawości - zdaje ktoś CPE w Krakowie w sesji letniej 2007? Ja mam speaking 23 czerwca.
Witaj!

Ja zdaję i też mam 23.06 speaking:-) Szczerze mówiąc, nie czuję się przygotowana i gdyby nie wpłacone pieniądze, to bym chyba spanikowała i zrezygnowała... Ale powalczę:-)

Mam nadzieję, że Ty czujesz się pewniej. Powidz, uczysz się samodzielnie czy chodzisz na kurs jakiś? Ja ćwicząc sama mam problem z writingiem i speakingiem, bo nie mam feedbacku...

Pozdrawiam serdecznie!
Cześć!

Ja się czuję całkiem pewnie, ale celuję w A, więc trochę pracy jeszcze przede mną. Jeśli chodzi o przygotowanie, to chodzę na indywidualne zajęcia przygotowawcze z nativem 2 razy w tygodniu.
Jeśli zaś chodzi o "problemy", to jeszcze niedawno bardzo kiepsko było u mnie ze speakingiem, ale odkąd opanowałem podstawy "bullshittingu" idzie mi coraz lepiej :) Z writingu jestem całkiem niezły :D
Swoją drogą, jestem ciekaw, ile osób ma jeszcze speaking 23. w Krakowie. Można by się spotkać i porozmawiać, zawsze wtedy na egzaminie łatwiej :)
No, może jeszcze ktoś się odezwie:)

Ja w A nie celuję. Myślę, że stać mnie na C, a przy korzystnych wiatrach B. Może za jakieś pół roku, rok udałoby mi się dostać A, ale tak się życie poukładało, że zdaję teraz i marzę o B. Różnie mi testy chodzą - Listeningi ogólnie super, Readingi nieźle, a Use of English bardzo różnie, czasem tylko niewiele ponad 60% niestety.

Żałuję, że nie wzięłam zajęć z nativem, co by więcej pogadać, ale niestety nie miałam możliwości.

Trzymajmy za siebie kciuki! No i może jeszcze się jakoś zgadamy:-)

Pozdrawiam!
To ja dołączę - też 23.06 :)
Kurcze powodzenia wam wszystkim miszczowie ! :)
Exactly , best of luck to you all!!
Heja, też właśnie zdaję.... speaking też 23.06 :) chyba wszyscy wtedy mają. życzę powodzenia wszystkim... God bless us all :) Rzeźnia jest ładna, ale C może będzie. Na to tylko liczę. See ya!
Dzięki za dobre życzenia :)

Już po Listeningu. Całkiem, całkiem:) W czwartek dalsze zmagania. Listening to moja najmocniejsza część, ale reszty się boję. No cóż, warto spróbować:)

Pozdrawiam!
Cześć!

Ja jestem ciekaw, jakie będę miał wyniki z listeningu. Nie jestem z tej części aż tak mocny, ale chyba poszło mi całkiem nieźle. Zobaczymy za 2 miesiące :)

Do zobaczenia w czwartek :)
podobnie mam speaking 23.06.(ściślej o 9.20).trochę mi to koliduje z sesją, lecz cóż począć...trzeba to ciągnąć do końca. o listeningu nie wiem co myśleć, bo tak naprawdę niczego nie można być nigdy pewnym...jakieś odpowiedzi by co nieco rozjaśniły, ale szczerze nie wiem gdzie tego szukać. zastanawiam się co można by jeszcze zrobić w te ostatnie dni dla języka, ale jakoś nic konstruktywnego nie przychodzi mi do głowy. jakieś sugestie?
pozdrawiam dzielnych profowiczów:)
Temat przeniesiony do archwium.