CPE zima 2007 Kraków

Temat przeniesiony do archwium.
Czy jest na forum ktoś kto przygotowuje się do egzaminu CPE w sesji zimowej 2007 i ma zamiar zdawać egzamin w Krakowie?
Jeśli tak dajcie jakiś znak życia, w grupie raźniej.A uczących się do CPE często na forach ze świecą trzeba szukać.
Ponawiam pytanie.
Jeśli ktoś zastanawia się nad wyborem lektury do egzaminu polecam "Clear Light of Day" Anity Desai.
Bardzo przyjemna lektura na lato, jeśli ktoś lubi książki obyczajowe i psychologiczne.
A wiesz moze jak tanio zdobyc te ksiazki po polsku i po angielsku. Sa na necie gdzies???
Tanio? Hmm...można wybrać wersję pocket book w cienkiej okładce to będzie taniej.
Ja zamawiałam w internecie na stronie empik, czekałam na ich sprowadzenie chyba 2 tygodnie.Jeśli odbierasz w wybranym salonie empik nie płacisz za przesyłkę.
Koszt książki-trzeba liczyć ok 30-40 zł za sztukę, w zależności od tego,którą lekturę wybierzesz.
Hmm. Nie no, kazda z nich powinna byc w empiku na rynku. Lepiej by bylo jednak taniej cos wykombinowac... Czyli Ty wybrałas tą Desai, a na reszte w ogole nie patrzysz??
Patrzę ale Desai "ma w sobie to coś".Lektura tej książki naprawdę mnie wciągnęła i dała mi do myślenia.
Teraz czytam "The Cryptographer" ale jak narazie wieje nudą i przesadnym manieryzmem formy.A w książkach nie lubię przerostu formy nad treścią.
Co do trzeciej książki-zobaczymy.Jak dla mnie już sama fabuła jest infantylna,a czytając zwracam uwagę na fabułę więc nie wiem czy będę poświęcać swój wolny czas na tą ostatnią pozycję.
Alternatywa to biblioteki partnerskie British Council-najbliższa w Lublinie.
Link:
http://www.librarynet.pl/lublin/

Desai była już wcześniej na liście lektur-może ktoś odsprzeda ci egzemplarz z ubiegłego roku.
Można też zrezygnować z czytania lektury.Wtedy musisz wybrać któryś z pozostałych tematów.Ja lubię mieć w życiu wybór dlatego czytam ;-)
Temat przeniesiony do archwium.