czy ma ktoś tą książkę do sprzedania?

Temat przeniesiony do archwium
witam.zamierzam kupic pewna ksiazke jednak chcialabym zredukowac troche cene bo nowa kosztuje 75zl i mam w zwiazku z tym pytanie czy ktos nie ma przypadkiem jej na sprzedarz?bardzo mi zalezy bo mialam ta sama do fce i uwazam ze jest bardzo przejrzysta...

tu podaje link do tej ksiazki,zeby bylo wiadomo dokladnie o ktora chodzi:

http://www.bookcity.pl/1232/Grammar_and_Vocabulary_for_Cambridge_Advanced_and_Proficiency

jezeli ktos chcialby ja sprzedac to prosze o kontakt: [email]
wkradl mi sie blad (sprzedaz) sorry...
a moze ebooka chcesz?
Mogę odstąpić za bezcen (powiedzmy 20zł plus koszty przesyłki) tę książkę, ale bez klucza, praktycznie nie używaną... Musiałbyś/musiałabyś sobie ten klucz od kogoś dokserować...

Książka naprawdę fajna, dużo się nauczyłam (miałam drugi egzemplarz z kluczem, ale inne, najnowsze wydanie, a tamtej mam poprzednie, więc nie mogę Ci skserować odpowiedzi niestety).
Co Ty na to?
>ale bez klucza, praktycznie nie używaną...
>Musiałbyś/musiałabyś sobie ten klucz od kogoś dokserować...

klucz moge doslac, razem z tym ebookiem co ja mam - sam klucz to ledwo 30 stron do wydrukowania.
bez klucza to nie bardzo bo chcialabym wiedziec gdzie popelniam bledy...a nie mam od kogo dokserowac...
No to właśnie problem z tą książką, ja przez zagapienie kupiłam bez klucza i dlatego nieużywana leżała;) Ale jutro będę w bibliotece NKJO, zobaczę, może uda mi się skserować klucz, to mogłabym dołączyć. Co Ty na to?
Zależy mi na pozbyciu się książki, bo zainwestowałam w nią ponad 50zł, a tylko się kurzy;)

Pozdrawiam
>bez klucza to nie bardzo bo chcialabym wiedziec gdzie popelniam
>bledy...a nie mam od kogo dokserowac...

przeciez wyraznie pisze ze moge ci dosłać

...
a jakie ceny proponujecie? z kluczem
mogę Ci ją za darmo przesłać
za darmo :)? pewnie ze wezme
moje gg to 4159494 napisz to sie umowimy co i jak z ta ksiazka
Witam czy mogłabym dostać również tą książkę z kluczem?
Posiadam Grammar in use Cambridge(ale nie mam pojęcia które to wydanie)
i Grammar for elementary students with key,
bardzo mi zależy proszę o kontakt [email]
Temat przeniesiony do archwium

« 

Studia językowe

»

Studia językowe