CPE kurs Torun

Temat przeniesiony do archwium.
Witam serdecznie
niedawno odkrylam to forum
3 lata temu ukonczylam NKJO w Toruniu
nastepnie 3 lata mieszkalam w Londynie, teraz wrocilam do PL
chcialabym zapisac sie na kurs przygotowujacy do CPE w Toruniu. czy jest ktos z tego miasta? mozecie polecic ktoras ze szkol?
bede bardzo wdzieczna
pozdrawiam
Z teco co wiem, to bardzo trudno jest założyć grupe CPE w Toruniu, bo jest za mało chętnych. Ale może jak w British School zgłosi się wiecej osób (zgłoś sie, wieksze prawdopodobieństwo), to może założa. Pozdrawiam
dziekuje za odpowiedz
troche mnie zmartwiles/las
nie wiedzialam ze jest tak kiepsko z chetnymi
chce tez popytac wsrod znajomych ktorzy konczyli college i teraz ucza w kilku z tych szkol jezykowych
cekawe co powiedza?
jezeli jeszcze ktos z Was moze cos doradzic bede wdzieczna
pozdrawiam
Próbowałem w zeszłym roku zapisać się na kurs CPE w Toronto i muszę powiedzieć, że BS trochę mnie wyrolowało. Podpisałem z nimi umowę (pani nie chciała powiedzieć ile osób już się zapisało zasłaniając sie tajemnicą handlową, ale zapewniała, że kurs się odbędzie), po czym okazało się, że dla dwóch osób (tyle się zapisało) nie zorganizują kursu i zaproponowali mi indywidualne lekcje według jakichś kosmicznych stawek.

Kilkoro moich znajomych kończyło kurs CPE w International House (również w tym roku) i byli zadowoleni. Może tam powinnaś się udać, bo na British School specjalnie bym nie liczył..

Pozdrawiam ;)
Marcin
polecam International Hause w Toruniu , z kim nie rozmawiam każdy jest zadowolony .. pzdr
myślę, ze IH to jedyna szkoła, jaką można brać pod uwagę, jeśli myślisz o CPE.. w Toruniu oczywiście..
dziekuje Wam za wszystkie odpowiedzi
dopiero teraz tu zajrzalam, po przerwie

tez zaczelam powaznie rozwazac IH
planuje sie tam wybrac i dowiedziec czegos wiecej na temat lektorow, z kim bede miala przyjemnosc????

jeszcze raz dzieki

zachecam do odpowiedzi jezeli ktos jeszcze ma jakies doswiadczenie iopinie w tej kwestii
pozdrawiam
kasia
Gdybyście poszukiwali 'ratunku' w ościennych miastach- zapraszam do Bydgoszczy! Może choć tutaj uzbiera się wystarczająca liczba chętnych. Jednym słowem- wilka porażka w całym województwsie:/
nie nie nie.. to my Bydgoszcz zapraszamy do siebie xD
Bydgoszcz nie jest miastem ościennym, przy dobrej drodze jedzie się 45 minut:)
no wiec zapisalam sie na kurs do international house w toruniu.zaczynam 24 wrzesnia. grupa powstala,na razie jest 8 osob.
pozdrawiam
A ja w IH w Bydgoszczy. Zapisało się 6 osób...średnia wieku- 18 lat...

Jestem stary...:(
sebstian-nie łam się.
Jak przyjdzie co do czego to może się okazać,że to ty wymiatasz;-)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Szkoły językowe