Virginia Evans Practice tests..CPE- ktoś ma?

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś ma książkę Practice tests for the revised CPE (1,2) Virgini Evans? niestety posiadam tylko nagrania audio . W zamian: mam wiele książek w pdf , którymi mogłabym sie wymienić. Prosze o odpowiedź... :)
prosze o odpowiedz na maila
>prosze o odpowiedz na maila

... którego nie podałeś/aś ...
zauwazylam ze bylas zainteresowana pozycja Practice Tests for the Revised CPE ? zastanawiam sie czy moze masz juz te pozycje mam na mysli 1 i 3 w pdf ie przypadniem ? jezeli tak to sama ich teraz poszukuje ;) jezeli moglabys mi je przeslac na maila bylo by super :) z odpowiedziami jak masz. i jeszcze jak masz odp do 2 do mam ksiazke ale nie mam odp niestety . z gory dzieki

anulka_vip1
jeżeli ktoś ma klucz do CPE UoE 1 w pdf to bardzo prosze o przeslanie go na maila
Witam!
Pilnie poszukuje całego Audio do wszystkich TRZECH książek jest to w każdym przypadku set of 6 CDs, czyli razem 18 płyt audio, jeżeli ktoś posiada oryginały to oferuję w zamian za przegranie ich ksero wszystkich części tego kursu z kluczem odpowiedzi. Jeżeli ktoś posiada książki i płyty zakupione razem i nie potrzebuje książkę to mogę zapłacić za przegrane płytki, przesyłkę itp, oczywiście po cenie troszkę niższej niż oryginały;), lub w zamian zakupić książkę, której się poszukuje. Jeżeli ktoś posiada mp3 to także proszę o kontakt, mogę odwdzięczyć się w postaci ksera kluczy przesłanych, czy też jakoś inaczej:)

kontakt na maila:
[email]
hey mam ogromna prosbe moglabys przeslac naranie do 'Practice tests for the revised CPE 2' Evans Virginia moj dres [email] niestety nie mam jeszcze ksiazki ale jak tylko dostane to przesle. Z gory dziekuje Ci bardzo
Hej, bardzo proszę o książkę Practice Tests for Revised CPE 1 & 2
Z góry serdecznie dziękuję! :)

[email]
Witam. Mam wielką prośbę . Czy ma ktoś moze ksiażkę Practice Tests for revised cpe 3 Teacher's book - virginia evans? lub posiada ktos odp do tej ksiazki? Proszę o kontakt oczywiście należycie sie odwdzięczę :) z góry dziekuję proszę o kontakt [email] lub [gg]
ma ktoś może klucz do CPE 1 ??????
Hej:)
Poszukuję zarówno "Practice Tests for the Revised CPE 3. Student`s Book" jak i "Practice Tests for the Revised CPE 3. Teacher's Book". Jeśli ktoś posiada te książki proszę o kontakt mailowy: [email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie