kursy do CPE we Wrocławiu

Temat przeniesiony do archwium.
Czy możecie polecić jakąś szkołę wrocławską fajnie szykującą do CPE? Moja siostra uczyła się sama, a przed egzaminem chodziła tylko na konwersacje, ale ja chcialabym dodać do tego jeszcze jakieś kursy, żeby być pewną, że idę w dobrym kierunku. Polecacie coś?
...podbijam temat...

no właśnie, czy ktos z Was chodził na kurs przygotowujący do CPE gdzies we Wroclawiu i moze sie podzielic doswiadczeniem? :) wlasnie zdalam CAE i zastanawiam sie mocno, czy nie porwac sie z motyka na slonce gdzies w przyszlosci ;)
Takze zdalem CAE i wiem, gdzie bede chodzil na kurs przygotowujacy do CPE....Zawsze i niezmiennie polecam English Language Centre zwane takze Studium Intensywnej Nauki Języka Angielskiego Uniwersytetu Wrocławskiego...czyli potocznie przez nas wszystkich zwane BRITISH COUNCIL. Tam, przygotowywalem sie do CAE i naprawde te szkole polecam (4 lata temu zdawalem FCE i potem mialem przerwe - douczalem sie sam...). W ciagu jednego roku skutecznie przygotowali mnie do egzaminu. Ta szkola choc nie jest tania, to ma dwie zalety: 1) wiecej godzin jezyka (w roku 180 godz.!) i 2) jest to jedyny na Dolnym Slasku osirodek egzaminacyjny, ktory moze przprowadzac egzaminy Cambridge.


Kurs przygotowujacy do CPE, po zdanym CAE trwa dwa lata....ale tak jest w wiekszosci szkol! Polecam
To ja polece International House - przygotowywalem sie u nich do FCE a potem do CAE :-) Generalnie tutaj dluzsza dyskusja porownujaca International House do British Council. https://www.ang.pl/CAE_kurs_we_Wroclawiu_53212.html
Drogi DYSKU (a propoz gratuluje zdanego CAE) - mysle, ze obie szkloly sa dobre...Nie ma co ukrywac, najlepsze...
W gruncie rzeczy i tak najbardziej liczy sie nasza wlasna praca...:)!
Pzdr.