praca po CPE i BEC

Temat przeniesiony do archwium.
Hej!
Od 6 lat mieszkam w UK, ale mysle o powrocie do Polski. Mam CPE i BEC Higher, ukonczone studia w Polsce (filozofia). Tak sie zastanawiam, czy moglabym znalezc jakas prace z tym 'dorobkiem' (szkola, tlumaczenia itp. byle nie praca za biurkiem w korporacji!) czy tez musze jeszcze cos zrobic, zeby podniesc kwalifikacje. Napiszcie, co robicie lub jakie macie pomysly, plany i czy posiadanie w/w certyfikatow w ogole jest pomocne przy poszukiwani pracy.
Pozdrawiam z tonacego w deszczu Londynu!
Szczerze z pracą jest ciężko.Jak masz jak się zaczepić w Londynie to tam zostań.
Tutaj konkurencja rośnie.Liczy się doświadczenie praktyczne i to determinuje propozycje pracy jakie ci się trafiają.Z CPE można próbować swoich sił na naborze na lektorów do szkół Berlitz ale najbliższe szkolenia wewnętrzne a więc i nabór dopiero w styczniu.
Korporacje nie są takie złe i niekoniecznie za biurkiem ;-)
Znane mi corpo niedawno szukało ludzi z rosyjskim do pracy wymagającej sporej ilości podróży po całej Europie i Moskwie,więc zanim odrzucisz korporację dowiedz się więcej o samym stanowisku.
A po studiach możesz przecież machnąć szybko jakieś MBA z czegoś praktyczniejszego niż filozofia.
Korporacje uznają BEC i TOEIC.
CELTA by sie przydala, jesli chcesz sie zajac nauczaniem
Ale: na dobre MBA przyjmują z co najmniej dwuletnim doświadczeniem, a kiepskie MBA może mieć każdy kmiot spod PKSu...tak mi się wydaje. Poza tym MBA organizowane przez uznane ośrodki kosztuje duuuużo;-/ Ja odradzam korporacje. Sam w jednej tkwię...po uszy.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa