kurs intensywny wakacyjny WAWA

Temat przeniesiony do archwium.
witam.

moze ktos polecilby mi szkole z kursem intensywnym przygotowujacym na CPE - i tak siedze w wawie lipiec-wrzesien wiec czas moze jakis papier machnac. co sie liczy to motywacja, mala grupa, duze wymagania, duzo prac domowych, orientacja na exam i sexy sekretarka ;)

pozdro
tez mam taki problem, jak nic nie znajdziesz, to może się można by było spotkać i pogadać po angielsku?wymienić testy, poćwiczyć słownictwo.
niestety nie znam żadnych sexy sekretarek.

jakby co, napisz
[email]
Kursy organizuje na 100% British Council Warsaw tylko, że są one niebotycznie drogie i wyczerpujące...
a takie kursy to daja chujowe efekty, dlatego nie sadze by bylo warto w to inwestowac
jak to? kursy w british council, kursy wakacyjne w ogóle czy tez kursy jezykowe w ogóle?
BC organizuje normalne (straszliwie drogie ok.2200 za semestr w wawie) kursy językowe. Pod względem zdawalności egzaminów Cambridge (99,9%) najlepsza szkoła językowa w PL. Ciekawe dlaczego..

Oto link do warszawskiego ETC http://www.britishcouncil.org/poland/poland-english/poland-learn-english/poland-teaching-centre-warsaw-.htm
czy ktoś posiada więcej informacji na temat English Teaching Centre w Warszawie?
chciałabym tam zapisać się na kurs CPE (nie od tego roku tylko przyszłego), bo ciężko jest znaleźć jakiś porządny kurs w Lublinie :(

tylko nie wiem czy warto wydać aż tyle kasy na sam kurs...
naprawdę wszyscy tam zdają egzaminy?
nie brali udziału w żadnym rankingach szkół językowych choć wg mnie one nie są do końca wiarygodne.
Dwie napewno najlepsze SJO w Polsce to Archibald.pl i Berlitz.pl. Polecam!

Jerzy.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa