CPE zima 2007 speaking

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Bardzo proszę o podanie tematów speakingu z sesji zimowej. Gdy zdawałam CAE pytania się powtarzały więc teraz też pewnie będą. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Podpisuje się pod tą prośbą. W niedziele zdaję speaking w Gdańsku, po egzaminie napiszę o swoim temacie i pytaniach.

Pozdrawiam,

Artur
To może się spotkamy, bo ja też zdaję jutro w Gdańsku, o 15:40 :) Szkoda, że nikt nie chce się z nami podzielić swoja wiedzą. pozdrawiam
Całkiem możliwe, ja mam jednak troszkę wcześniej - 15:00. Skąd jedziesz?
Jadę z Gdyni. A jak nastrój przed jutrem? Ja się denerwuje, mam nadzieje, że mnie nerwy nie zjedza w trakcie egzaminu.
Stres zachowam na reading, nie lubię aż takich ograniczeń czasowych;). Na speaking jestem dobrej myśli, życzę Ci powodzenia i adrenaliny zamiast nerwów;). Szkoda że nikt nie opublikował jeszcze tematów, być może deficyt zdających w tym roku mamy:)
Fakt, reading to chyba najgorsza część egzaminu. Co do speakingu to udało mi się tylko dowiedzieć, że pojawiają się typowe tematy: edukacja, praca i wynagrodzenia oraz przestępczość, przede wszystkim sytuacja w Polsce.
No to powodzenia!
Jedna część z głowy. Tematy, które miałem to:
-Alternatywne zródła energii
-Klimat i jego wpływy na państwo-ekonomię( OBRAZKI )
-Zagadki umysłowe
-Starzenie siÄ™ - pozytywy i negatywy
-Pózniejsze emerytury

Miałem bardzo fajną partnerkę i rozmowa wyszła naprawdę dobrze, ale tempo w stylu F1;).
Moje tematy:

1) zdjęcia - entertainment - opowiedzieć o wybranych zdjęciach: o magiku oglądanym przez dzieci i cyrkowcu, potem opowiedziec ogolnie o rozrywce
2) edukacja, kim bym chciala byc, ministrem edukacji, zdrowia czy finansow i dlaczego
3) o kobietach - dyskryminacji, ich mozliwościach itp
Temat przeniesiony do archwium.