CPE Listening zima 2007

Temat przeniesiony do archwium.
Tutaj możecie wpisywać swoje wrażenia i odpowiedzi z części listening. Ja miałem zestaw A i zdawałem w Gdańsku. Oto niektóre z moich moje odpowiedzi:

Część 1:
-Większość odpowiedzi B i C ( nie miałem ani razu A)

Część 2:

Wyrazy(nie w kolejności): paper, envelope, space and safety, raincoats, advertising, computer image, burner test, straw

Część 3: (Autorka) - część pytań
- 1. Fascynowało ją życie pisarza
- 2. Jej rodzina przystosowywała się do zmian
- 3. Zmiana otoczenia
- 4. To instynktowna część jej prac

Część 4: ( Muzyka POP)

Miałem najwięcej BOTH, bodajże 2 RENATA i 1 TONY

Wpisujcie swoje odpowiedzi.
w części pierwszej miałam dużo B
w części drugiej wpisałam dokładnie te same wyrazy + jeszcze w jednej luce flexibility.
w częsci trzeciej też fascynacja życiem pisarza, influence rodziny, potem że wiele lat pracy w końcu zaowocowało, potem było pytanie o initial writing? czy coś takiego i wybrałam odpowiedź w której było "leisurely" ale wahałam się między tą a tą że jest ruthless, i w ostatnim pytaniu też wybrałam instynktowną część jej pracy
W części czwartej miałam trzy razy both, raz Tony i 2 razy Renata.

Pozdrawiam :)
W takim razie mamy bardzo podobne odpowiedzi. Faktycznie tam było jeszcze "flexibility". W pytaniu o tym jaką jest pisarką wybrałem właśnie "ruthless when necessary"(myślałem też nad leisurely). Ogólnie to jak wrażenia, gdzie pisałaś?
Pozdrawiam, Artur
Witam, ja dziś zdawałam w katowicach, również wersja A , w pierwszej czesci też miałam dużo B, chyba 3 pod rząd, pierwsza moja odpowiedź to A, a co do drugiej czesći to niezrozumiałam raincoats..... a zamiast computer image mam complete image.......:( reszta podobnie, w 3 cz ja wybrałam leisurely, w czwartej czesci 3 razy Both, raz T i 2 razy Rentata, w kolejności (chyba, bo noe pamietam) B T (R B- albo na odwrót) B R.....a Wy? pamietacie kolejność??
Ja kolejności niestety nie pamiętam, ważne że wszyscy mamy taki sam podział odpowiedzi( 3B, 2R i 1T ). Skoro to nam się zgrało to przypuszczam że również umiejscowienie literek okaże się poprawne.
mam nadzieję....bo u mnie zawsze ta czesc najgorzej wypada...a moze pamiętasz chociaż w cz. 4 jak było zdanie cos o cleverly .....demand (coś o sprytnych sposobach tworzenia popytu na muzykę pop) kto tam miał być? bo ja własnie tam mam Tony'ego....
Zdanie o tym że branża i artyści muzyki pop tworzą popyt na ich muzykę? Tam dałem chyba "both". Pamiętam że najpierw ta kobieta mówiła o ich wpływach a ten gość wyskoczył z tekstem: "It's like the chicken and egg story" i zgodził się z nią że to ważny czynnik, chyba;).
Przypomnijmy sobie jeszcze te wypowiedzi o modzie i o przedstawieniu.

Z modą mam:

-Każdy chce fajnie wyglądać( wypowiedz kobiety )
-Lubię ubierać się zgodnie ze swoją osobowością (gość)

Przedstawienie:

-Jedna melodia przypadła jej do gustu
-Przedstawienie warto zobaczyć ze względu na aktorów
Przy cleverly demand mam Both. Kolejności nie pamiętam, ale w przedostatnim na pewno Both, w ostatnim Renata.
a w 1 częsci przy fragmencie o modzie właśnie to pierwsze pytanie mam chyba źle, bo nie wybrałam tego że każdy chce fajnie wyglądać tylko coś o zmienianiu osobowości czy jakoś tak... A w fragmencie o przedstawieniu mam tak samo.
Zdawałam w Łodzi :)
ja w fragmencie o modzie wybrałam "rebelling against...", a ten facet nosi ubrania w których czuje się sobą, reszty nie pamiętam, pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia