CPE lato 2008

Temat przeniesiony do archwium.
Hej :) Czy zdaje ktos moze CPE latem w Łodzi?? Szukam motywacji zeby sie zapisac, hehe. Pozdrawiam serdecznie.
No i co zapisalas sie? Ja zdaje i moja kolezanka ze szkoly tez.
hej :) taaak... zapisalam sie. jest tylko 11 osob!! fajnie ze odpisalas :) Jak tam Twoje przygotowania? Ja narazie nie czuje sie na silach. W ubieglym roku zdawalam CAE i mialam zupelnie inne podejscie. Wiedzialam ze zdam. Teraz musze wlozyc duzo wiecej pracy...
A skad wiesz ze 11 osob? I czy egzamin sie odbedzie? Jaka jest minimalna licza osob
Pytalam sie czy bedzie mozliwosc przelozenia terminu, gdybym ktoregos dnia miala tez egzamin na uczelni. Podobno moze byc ciezko wlasnie ze wzgledu na to ze jest tylko 11 osob, szczegolnie ze speakingiem bo bedzie tylko 1 termin. ale egzamin na pewno sie odbedzie. Bedzie ciekawie w porownaniu do calej auli na CAE...
Aha :) Masz juz terminy egzaminow CPE?
Cześć
Ja zdaję CPE w sesji letniej 2008,jesli masz ochotę pogadac to prosze o kontakt.
F.
Moj termin speakingu to 3 czerwca listening 7 czerwca, czy wszyscy zdaja w tym samym terminie?
Ja bede widziec jutro, bo odbiore karte egzaminacyjna w mojej szkole.
Ja i moja kolezanka tez 3 i 7. O ktorej godzinie? Ja mam speaking o 10:55, moja kolezanka 20 minut wczesniej (10:35). Listening o 10:15 o ile sie nie myle. A Wy?

PS. Jak mam sie do Ciebie odezwac jak tu nie ma zadnych danych tyou gg np?
Kurcze, ja mam speaking o 10.15 a więc przed Wami;(

gg.2851993
ja mam o 13 :(
witam serdecznie :) speaking 10 czerwca, godz. 13:45 :) Mam nadzieje ze sie uda:P CPE damy rade!

Wlasciwie to rok nauki po zdaniu CAE mialem przerwe roczna i od wrzesnia 2007 zaczalem sie przygotowywac....w June 2006 zdalem CAE na A
Zapraszam na forum, gdzie autentyczni egzaminatorzy Cambridge odpowiedzą na wszelkie wasze wątpliwości dotyczące części egzaminu. Jest tam już sporo informacji – warto zaglądnąć! Strona jest w budowie, ale specjalnie dla Was uruchomiliśmy dostęp do formu w okresie egzaminacyjnym. Oto link: http://www.oxfordschool.toox.pl/forum/pokoj/2
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Zagranica