Wrazenia po pisemnych :)

Temat przeniesiony do archwium.
I jak sie czujecie?:)

Ja uwazam ze egzamin byl bardzo przystepny. Zarowno reading jak i use dalo sie napisac spokojnie :)

Co do writingu-tematy byly bardzo w porzadku, w 2giej czesci pisalem article :)

Nawet koszmarne 3 slowka dalo sie na usie napisac! :D
Nie było tak źle :)

Uoe... tu największy szok, to było stosunkowo proste, a w gapped sentences tylko jedno strzelałam, więc w ogóle kosmos ;)
Tematy na writing mogły być gorsze... i też pisałam artykuł ;)
A reading... dwa pierwsze zadania- uuuups, dość trudne, a dwa ostatnie- luzik. Jeszcze tylko speaking i jak na razie myślę, że powinnam zdać. :D

ps. jakie daliście ost słówko w gapped sentences?
Hej, według mnie po kolei były: terms, fix, casual, rule, count, appreciate.
szczególnie ceny budynków się zappreciateują ;)

ogólnie po egzaminie czuję sie... pozytywnie^^ nie było tak źle jak być mogło
Jeśli to poprawne odpowiedzi to faktycznie było proste.Czyżby obniżali poziom z CPE?
bla przegapiłem i w poprzednim nie napisałem. ostatnie słówko - zdaje się, że settle
no właśnie, ja nie wiem czemu strzeliłam w ostatnim acclaim :D ale resztę mam tak jak Wy ;)
terms, fix, casual, rule, count, appreciate.

hehe no to i tak mam sporo jak na to czego sie spodziewalam w gapped sentences :)
mam terms, casual, count, appreciate ( z czego count strzelalam i wyszlo :))
no a w reszcie strzelilam SET i LAW :P

A co do readingu to pamietam, że w tym wstawianiu fragmentów nie użyłam F

I dłuugo zastanawialam sie nad odp w ostatnim zadaniu o horoskop: czy wszyscy w tej rodzinie tak samo traktuja horoskopy czy to część kulinarnego rytuału pani Lamb...w koncu dałam to drugie...
A dlaczego by się miały nie appreciatować?
appreciate, vi (rise in value) nabierać wartości, zyskiwać na wartości;
A mi wyszło, że nie było fragmentu C ;)
o cholera :)
Troche mnie podlamaliscie slowkami , a myslalam ze tak pieknie wymyslilam :( rule mam , apppreciate tez ( dzieki Virginii Evans :P) , ale zamiast casual mam plain:( nie wiem skad to wzielam :( , zamisat fix mam tez cos innego :( a co bylo w tych pierwszych zdaniach z terms ? bo w ogole sobie nie moge przypomniec :( no jak bede miec 2 na 6 to porazka ogolna :(
Aha, to ostatnie z readingu bylo moim zdaniem podchwytliwe , w pierwszym amm ze on question swoje decyzje , zastanawialam sie z jedzeniem - w koncu wybralam ze duze ilosci do przejscia, czy jakos tam bylo , potem ze intimidated przez pania Lamb . Jak mi sie cos przypomnie to napisze.
lapka, mam takie same gappy (tylko fix zmienilem na settle, glupi ja jeden :D), w readingu rowniez nie uzylem C :)

W ogole pierwsza czesc readingu tez mi sie wydala strasznie prosta....
a pamietacie jakies slowka z 1 czesci readingu? ja wiem ze dalam platform, point i chyba compel...
ja dalam ze judgement dla swoich decyzji, ze jest dismissive dla jego interests, ze sa imitidiated, ze dopuszcza ze sie smieja z horoskopów
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Zagranica