Gdzie na kurs CPE w Lublinie??

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!
Szukam dobrej szkoły językowej w Lublinie, która prowadzi dobre kursy przygotowawcze do CPE. Jeżeli macie jakąś sprawdzoną, proszę podzielcie się swoimi doświadczeniami. Pozdrawiam:)
do metodystów?
felberg?
Tylko nie Felberg! Jesli ktos chodzil do Felberga i jest zadowolony, prosze o uzasadnienie (jedyne, ktore przychodzi mi do glowy to fajny nauczyciel, jesli sie akurat taki trafil), ale nic poza tym. Do Felberga moze trafic tylko ktos, kto idzie na oślep.
U Metodystów lekcje wygladaja jak w tradycyjnej szkole sprzed 20 lat, sa powazni i sumienni lecz malo atrakcyjni i maja przestarzale metody.
Hej! watek sie juz troche przeterminowal... ale mimo to podziele sie swoja opinia, moze przyda sie komus jeszcze :) Ja na kurs CPE chodzilam do Linguatonu, zajecia byly swietne, atmosfera naprawde wyjatkowa, szlo sie tam jak na spotkanie z przyjaciolmi a nie jak do szkoly. A CPE zdalam na A. Takze jesli ktos chce bawic sie angielskim i czerpac z tego duzo radosci, uzyskujac jednoczesnie swietne rezultaty, to wg mnie nie ma sie nad czym zastanawiac :) pozdrawiam!

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie