Szukam osoby, ktora chce sie ze mna uczyc do CPE

Temat przeniesiony do archwium.
Najlepiej z Warszawy do spotkan live lub przez internet.
chcesz sie uczyc samodzielnie czy zapisac na kurs i ewentualnie dzielic wiadomosciami?
hej, własnie zdałam CAE i zamierzam się zabrać za CPE, jestem z Wawy,
chętnie się spotkam, daj jakiś namiar do siebie, albo napisz do mnie.
[email]
ja chetnie sie dołączę [gg] jestem z wawy.. czekam na kontakt
hej, ale nie mam gg, bo to nie mój komp prywatny i nie mogę tu gg zainstalować, to może podasz maila, albo napiszesz do mnie?
Nie jestem stricte z warszawy, ale tu sie ucze i chcialbym sie uczyc z kims czy to gdzies w wawie czy przez internet. Ja nie wiem na jakim jestem poziomie, ale wazne zebysmy dopasowali sie tak zeby nauka nie kulala. Od siebie moge powiedziec ze ucze sie angielskiego juz 5 lat i dosc sporo umiem. Moj adres mejlowy to [email] Jesli jest ktos spoza wawy to moglibysmy uczyc sie przez internet na tlenie albo yahoo, slyszalem ze dobry jest tez paltalk. Trzeba nad tym pomyslec. Z moja nauka chcialbym wystartowac od pazdziernika lub od 15-20 wrzesnia. Wrzesien to dla mnie pracowity czas, gdyz mam duzo osob chetnych na korepetycje i musze ustalic jakos grafik.
Hej
Ja również byłabym zainteresowana wspólną nauką , jestem spoza Warszawy więc może przez internet? mój adres: [email]
Ja również jestem z W-wy, ale mogę w ciągu tygodnia również kontaktować się przez Internet. Mój adres to : [email] lub [gg] ; mam zdany CAE
Temat przeniesiony do archwium.