review na CPE

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, mam pytanie do osób, które zdawały CPE w ostatnich 2-3 sesjach (lub nie zdawały ale wiedzą co było ;-)). Czy w części pisemnej pojawiła się forma "review"? Interesuje mnie, czego dotyczyły tematy, a konkretnie "ilości" - już tłumaczę :-) przygotowując się do CAE korzystałam z różnych testów, gdzie w "review" trzeba było opisać "coś jednego" (książkę, film, wydarzenie itp.). Jednak w oficjalnych "nowych" past papers (od grudnia 2008) już trzeba było opisywać dwie rzeczy, wydarzenia, magazyny itp. Sama teraz w sesji czerwcowej CAE pisałam review dwóch stron internetowych. Jak to jest na CPE? Czy też jest ta tendencja do porównania czy opisania dwóch rzeczy, zjawisk ? Jeśli ktoś wie proszę o odpowiedź. Pozdrawiam :-)
zdaje się, że teraz był do opisania komiks, czy coś w tym stylu. O ile mi dobrze wiadomo (kolega pisał)- jeden.
jesli mnie pamiec nie myli to do napisania w 2 czesci Writing-u był jeszcze review jednej z 2 lektur - ale zabij, nie pamietam dokładnie bo tego nie pisałem :)

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie