Program komputerowy do CPE???

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich:)
Czy istnieje jakiś program komputerowy przygotowujący do CPE? Łatwiej mi się pracuje z komputerem niż z książką. proszę o info i z góry pięknie dziękuję :)
magda
Jestem przekonany, że takiego programu z danymi, który by przygotowywał do CPE nie ma i być nie może, ale ściągnij z sieci program SuperMemo 98 i ebook Pawła Wimmera (oba znajdziesz na portalu www.angielski.edu.pl) i ucz się z podręczników tworząc przy okazji własną bazę słów, wyrażeń, zwrotów i zdań.

Żaden inny program ci bardziej niż SuperMemo 98 tego nie udostępni.
Żaden inny program ci bardziej niż SuperMemo 98 tego nie udostępni.

Tylko czego? I czy są programy mniej niż Sup...?
Czy istnieje jakiś program komputerowy przygotowujący do CPE?


www.flo-joe.co.uk/
Żaden inny program ci bardziej niż SuperMemo 98 tego nie udostępni.

Jesli firma lub jej przedstawiciel reklamuje produkt w internecie powinno to być zrobione w miare profesjonalnie.
Nieporządek składniowo-intonacyjnym w tym zdaniu po prostu mnie razi. Ogromne problemy z uszeregowaniem słów. Słowo bardziej jest to wyraz pomocniczy, stosowany do tworzenia form stopnia wyższego niektórych przymiotników. Używanie słowa 'bardziej' jako samodzielnego określenia oraz sformułowania typu 'bardziej lepszy' są błędami językowymi.
Słowo 'bardziej' można stosować tylko przy stopniowaniu opisowym.
Nie są to wszystkie błędy w tym zdaniu i nie moim zadaniem jest poprawianie lub wytykanie błędów.
CPE to najwyższy poziom znajomości angielskiego wydawany przez Uni of Cambridge. Osiągnięcie tego poziomu przy ogromnych brakach w wypowiedzi w języku polskim jest po prostu niemożliwe.
Jeśli 'pewna osoba' ma problemy z językiem polskim a na dodatek jej znajomość standardu CPE i dostępnego oprogramowania wspomagającego naukę jest bliska zeru nie powinna dawać rad na ten temat.

ps. żałuje, że nie mam tupetu savagerhino, odpisałbym dosadniej uzywając słów nit-witted, moronic, country bumpkins, bag of wind

Ale odpisze jeszcze bardziej dosadnie:
Ulen spegel, der narr und sprecher für einen dummkopf.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Programy do nauki języków