kurs CPE w Warszawie

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc,

Szukam szkoły językowej, która organizuje kursy do CPE na zasadzie podobnej jak w British Council - trwające min. trzy lata. Zdałem ostatnio CAE, teraz chciałbym stopniowo przygotowywać sie do CPE, w większości jednak szkół brakuje kilkuletnich kursów egzaminacyjnych. Możecie mi coś polecic? Pozdrawiam
Ja polecam szkołe OK w budynku Liceum Reja przy ulicy Królewskiej.
[wpis usunięty]
Ja tam chodziłem dwa semestry i było naprawde OK ;-).

Jak skutecznie okaże się wkrótce.
Widzę, że kilku moich poprzedników poleca szkołę OK na Królewskiej. Dołączam się do tego grona. Ta szkoła się szeroko nie reklamuję, ale jak się przekonałam nie musi, bo są naprawdę świetni.
Polecam trzy szkoły:

OK - jak lubisz ciężki wycisk (60 słówek z PN na CZW), sprawdzianiki z poprzednich zajęć na początku następnych, bardzo trudne readingi i USE. Nieograniczona liczba konwersacji z nativami. 2-3 semestry wystarczą.

Mike Mills English - jak masz dużo wolnego czasu i pieniędzy, ale za to Steve Davies nauczy cię pisac jak dobrego dziennikarza a mówić jak agenta KGB, ale w dwa lata i drogo. Czasem 30 minut oglądania video, albo rzeźbienie grupowo testu na paraphrasing, który można zrobić w domu.

PROFI-LINGUA - tanio i w sumie value for money, wiele dodatkowych warsztaoów fometycznych gramatycznych itd. Wiele lokalizacji w Warszawie.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie