cpe w wawie-jaka szkola????

Temat przeniesiony do archwium.
hej!
chce przystapic do cpe w czerwcu 2005 ale jestem zielona jesli chodzi o poziom szkol w stolicy.zalezy mi na tym zeby dobrze przygotowac sie do egzaminu.zdaje sobie sprawe ze czeka mnie mnostwo samodzielnej pracy ale przyda mi sie bacik nad glowa;)chodzilam juz na roczny kurs cpe - korzystalismy z Masterclass + mnostwo testow , kserowek i innych dodatkowych materialow ale zaczelam sie uczyc niemieckiego i hiszpanskiego i angol poszedl w odstawke:(teraz troche zaluje ale coz...
jesli ktos moglby mi doradzic jakas szkole (albo odradzic;) bede bardzo wdzieczna.pozdrawiam
ps.just in case: zdalam FCE na A i CAE na B
polecam podrecznik cpe objective self-study i te kursy które beda ja przerabiać. natomiast lepiej szukać szkoły z tradycja oraz przede wszystkim otrzymac jak najwiecej info o nauczycielu gdyz to on a nie szkola tak naprawde ma najwiekszy wplyw (musi miec duze doswiadczenie, a nie sam fakt ze jest to native). polecam warsaw study centre
Chodź ze mną do TFLS!!!:)
jesli podasz mi jakies dobre argumenty to czemu nie?zaczynasz sie przygotowywac i chcesz zdawac w czerwcu?ktos z twoich znajomych tam chodzil czy ty bedziesz pionierem i szukasz kompana?:)pozdrawiam
to jest tak, że chodziły tam dwie moje koleżanki przygotowywyujjące się jedna do FCE druga do CAE i bardzo sobie te szkoły chwaliły. a tomoje dobre znajome więc im wierze, oczywiscie nie zmuszam cię zebyś poszedł, bo jak n ie bedziesz zadowolony to nie odpowiadam. ja jestem na pewno dobrej myśli i trzeba tez wiedziec ze kurs tworzą uczestnicy którzy w nim uczestniczą:) musi być zabawnie i bezstresowo:) a ten kurs na który ide, przygotowuje do egzaminu CPe w czerwcu 2005 ale ja już się boję na sam kurs iśc:)